Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetni?

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Pár szó rólam:

• 31 éves vagyok, Budapesten élek.

• Bizonytalan vagyok a nemi identitásomat illetően. Transzfemininnek vallom magam, de a hétköznapokban egyelőre feminin férfiként jelenek meg.

• Eléggé introvertált vagyok. Kettesben szívesen beszélgetek bárkivel, nagyobb társaságokba ritkán járok és ott is inkább csak hallgatóság vagyok. Legjobban egyedül szeretek lenni, így tudok feltöltődni, de azért néha igényem van egy kis beszélgetésre.

• Lelki dolgokról szívesen beszélgetek órákig, a felszínes dolgokat viszont nem szeretem.

• Imádok nagyon hosszú üzeneteket fogalmazgatni, főleg, ha lelkizhetek bennük. Néha viszont azt veszem észre, hogy a másikat nem hallgatom meg, csak ki akarom adni magamból, ami bánt. Tudom, hogy ilyen vagyok és hogy változtatnom kellene ezen és nem sértődöm meg, ha felhívják a figyelmem erre.

• A nőkkel sokkal jobban kijövök, mint a férfiakkal.

• A nőkhöz vonzódom, van párom, de kísérletezünk azzal, hogy nyitottá tesszük a kapcsolatunkat. Nem szexkapcsolatra gondolok, az nem az én műfajom.

• Az életem mingliként tudom elképzelni, vagyis egy olyan kapcsolatban, ahol mindkét (vagy több) félnek megvan a saját kis élete, de néha persze összejárunk.

• Olyan ember vagyok, aki két lábbal a földön jár és az öt érzékszervének hisz. Én és a spiritualitás két külön világ vagyunk.

• Van pár lelki és életvezetési problémám, amivel küzdök. Gyakran van, hogy nem könnyű velem.

• Igyekszem minimalista és környezettudatos életet élni.

• Legfőbb elvem: élni és élni hagyni.


Keresek valakit, aki hasonló hozzám, akivel jól megértjük egymást és aki a fentiek elolvasása után úgy érzi, hogy szívesen beszélgetne velem. Elsősorban lányokkal, nőkkel írogatnék. Nem tartom kizártnak, hogy később, kölcsönös érdeklődés esetén több is legyen belőle, de nem ez az elsődleges célom.



2020. aug. 21. 09:52
 1/4 anonim válasza:
Voltak neked szüleid? Neked rossz gyerekèleted lehetett. A lelked fájdalmasan nyìg igy igen van bajod rendesen. Fejben mentálisan ès ilyesmi
2020. aug. 22. 22:09
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudom, miből gondolod, de nem jársz messze az igazságtól. Anyám valóban bántalmazott lelkileg gyerekkoromban.
2020. aug. 22. 22:14
 3/4 anonim válasza:
Élete során sok transz ember tapasztal nemi diszfóriát, amelynek mértéke egyénenként különböző. A nemi diszfória származhat a transznemű ember saját teste miatt érzett díszkomfortból, de lehet szociális eredetű is, ha a transz ember a nemi identitásától klasszikusan a társadalom által elvárttól eltérő nemi szerepbe kényszerül. A nemi diszfória ellentéte a nemi eufória, ami a transznemű emberek valós (nem a születéskor meghatározott) nemi identitásához kapcsolodó pozitív érzéseket jelenti. A pozitívabb konnotáció, a kevésbé fajsúlyos binaritás és a nemi diszfória sokszor megkísérelt orvosi definiálása miatt a nemi eufória egyre inkább előtérbe kerül a transzneműség meghatározásában és a transz aktivizmusban egyaránt.
2020. aug. 25. 05:08
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Ezt mire írod? Nekem írod? Tisztában vagyok a nemi diszfória és eufória fogalmával és a testi és szociális diszfória közti különbséggel is.
2020. aug. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!