Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúként találhatok olyan...

Fiúként találhatok olyan barátot (lányt, fiút), aki oda van a hajápolásért és egymás hajával foglalkozhatnánk?

Figyelt kérdés
Tudom, elég lányos lelkű fiú vagyok, de mindig is irigyeltem a lányokat, hogy egymással csinálnak szépítő délutánt, közös pakolásokat, sminkeléseket, stb. Nekem mániám a haj és a hajápolás, oda vagyok a házi hajpakolásokért, szeretem a frizurakészítést (de lány hajon még nem nagyon próbáltam ki, abban még ügyetlen lehetek). Olyan barátról álmodozom, akivel csinálhatnánk közös hajápolós délutánt: csinálnánk közösen hajpakolást, egymásnak feltennénk, különböző frizurákat fésülnénk egymásnak (lehetne fonás, nekem rövidebb a hajam, így az enyémen zselézés), esetleg fejmasszázs, hajmosás. Lehetne közös hajápolási blogot írni, különböző hajpakolásokat kipróbálva és megosztva ott a tapasztalatokat. Van esély rá, hogy ilyen barátot találjak?

2020. aug. 23. 10:47
 1/10 anonim válasza:
Hűha. Hány éves vagy? Késő már, hogy elmenj fodrásznak tanulni? Ott kiélhetnéd magad.
2020. aug. 23. 11:13
 2/10 anonim válasza:
Van, de persze nem egyszerű, ahogy az ismerkedés sosem az. Számomra érdekesnek hangzik :D.
2020. aug. 23. 11:35
 3/10 anonim válasza:
Fodrászokat keress
2020. aug. 23. 12:09
 4/10 anonim válasza:
Van baj...
2020. aug. 23. 12:37
 5/10 anonim válasza:
Menj rá nullás géppel azt jó lesz
2020. aug. 23. 12:50
 6/10 anonim válasza:
Persze hogy van, csak nem biztos hogy könnyű lesz találni. Javaslom a közösségi platformokon hajjal foglalkozó csoportok felkeresését, tuti lesznek rá partnerek :D
2020. aug. 23. 14:02
 7/10 anonim válasza:
Én benne vagyok! :)) :D
2020. aug. 23. 14:40
 8/10 anonim válasza:
A fiúkat szereted?
2020. aug. 23. 15:18
 9/10 anonim válasza:
Biztosan. Mi egy meleg pár vagyunk, és borotválni szoktuk egymás fejét, attól nagyon felizgulunk mindig.
2020. aug. 26. 09:56
 10/10 anonim válasza:

Szerintem lazán találhatsz :D

Én a bátyámmal szoktam ilyeneket beszélni, mert göndör hajunk van és azt nagyon kell ápolni, hogy ne olyanok legyünk, mint pl Hermione. (Fun fact, nem meleg - csak igényes - de még piperkőcnek se mondanám)

Hány éves vagy?



(Ui.: A kávézaccos pakolás tök jó a hajnak, meg a bőrnek, csak valami hihetetlen hosszú idő kiszedni a hajadból, meg unblock lemosni magadról, de ha ez nem zavar akkor ajánlom. :D - meg van egy csomó ilyen blog is, ami ezekről ír)

2021. febr. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!