Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SZERETNÉM ha 1 helyen lenne...

SZERETNÉM ha 1 helyen lenne az aznapi mérkőzések 3 kategóriája: 1. Melyik focicsapat melyikkel játszik? 2. Eddigi eredményeik egymás ellen. 3. Utolsó 15 eredménye a 2 csapatnak Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Lehet akár weboldalt is mondani; football widgetet küldeni; bármit, ami megoldja ezt a problémát.

A lényeg egy oldalon/programban/weblapon/mobil alkalmazáson legyenek ezek az adatok és mindhármat megjeleníti nekem.



2020. aug. 22. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Eredmenyek.com esetleg?

De ha nem elttél volna lusta beírni keresőbe a "foci eredmények" kulcsszavakat, akkor láttad volna, hogy a találatok között az első helyen dobja ki.

2020. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hozz létre egy új webalkalmazást a neked tetsző technológiában, majd tervezz mögé egy adatbázist a mérkőzésekhez.


Szükséged lesz egy apira, ahonnan az adatokat szerzed. Ezeket fetcheld be, integráld az adatbázisba.


Ez kicsit trükkös lesz szerintem: a magyarországi időhöz viszonyítva valahogy irasd ki / számold ki, hogy a másik időzónában lévő mérkőzések hány óra múlva kezdődnek nálunk.


Ha az előzőt megoldod, akkor az is meglesz, hogy ki - kivel játszik, ezeket tetszőlegesen meg tudod jeleníteni.


Jó kis gyakorló feladat, hajrá.

2020. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!