Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet itt barátkozni? Kinek...

Lehet itt barátkozni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátkozni új arcokat megismerni.

Akinek lenne kedve az írjon kérlek titeket :)


2020. aug. 24. 16:48
 1/9 anonim válasza:
Persze lehet, de attól még csak pasik fognak egy ilyen ismerkedős álkérdésre írni 😆
2020. aug. 24. 16:48
 2/9 anonim válasza:
De te nem barátkozni akarsz... Hanem csajt szexre vagy szerelemre. Az nem barátság.
2020. aug. 24. 16:58
 3/9 A kérdező kommentje:

Tévedtek barátkozni szeretnék.

De végül is mindenki azt hisz amit szeretne ;)

2020. aug. 24. 17:03
 4/9 anonim válasza:
Hány éves vagy, és melyik megyében laksz?
2020. aug. 24. 17:11
 5/9 anonim válasza:
Igen, lehet barátkozni. Nekem fiúként pont lányokkal sikerül itt barátkoznom, mert tényleg barátként állok hozzájuk. A többi fiúnak általában más szándéka van, ezért a fiúk eleve kizárt, de a lányok is elhajtják. De pont emiatt, a másik oldalról nézve a dolgot, fiúkkal nem tudok itt barátkozni, mert nekik nem az a szándékuk.
2020. aug. 24. 17:21
 6/9 anonim válasza:

Persze. Az egyik legjobb barátnőmet itt ismertem meg.


Báár én nagyon sok emberrel beszélgettem itt eddig. De a legtöbb talán csak "üssük el az időt" csevegés volt.

2020. aug. 24. 18:18
 7/9 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok és Zala megye.

Nekem is ez meglátásom amiket írtatok.

2020. aug. 24. 18:54
 8/9 anonim válasza:
Nem egy nagy sikerrel igyekezni, próbálkozni lehet, de nem feltétlen lesz több hónapos levélváltás ebből.
2020. aug. 24. 19:58
 9/9 A kérdező kommentje:

Miből gondolod ezt így?

Te probálkoztál?

2020. aug. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!