Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exszem barátkozni szeretne 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszem barátkozni szeretne 2 év kapcsolat után. Valakinek tapasztalata? 20/L

Figyelt kérdés

Ő szakított, azért szeretné mert sokat jelentett neki a 2 év, nem akar elveszíteni, azt is mondta lehet ez lesz a legnagyobb hibája az életében és lehet hogy ő fog majd visszajönni hozzám , mert megbánta. Nagyon sokat vitaztunk, kihűlt a kapcsolat igazából,én még szeretem, de inkább nem kezdeményezek . Úgy érzem nekem ő kell és várok rá. Azóta is majdnem mindennap beszélünk facen, és mindig irja "majd beszélünk szia" . Nem értem, ha ő szakított, miért szeretne ennyire hogy barátok maradjunk?

Egyszer összejöttünk 2 hétig együttvoltunk szakitottam vele, mert nem ereztem hogy elfelejtettem az akkori exszem, akkoris kérte hogy maradjunk barátok, belementem. Majd félév múlva ujra összejöttünk 2 évet voltunk együtt , most megint ezt kérte.

Szerintetek?



2016. ápr. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartalékba jó vagy még neki.

Így soha nem fogod tudni lezárni.

2016. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szergej55 ***** válasza:
Nem tűnik jó ötletnek.
2016. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele.
2016. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó
2016. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz.

Tarcsi vagy!

Szerintem ebbe ne menj bele, mert ez gáz.

Építsd le, és inkább egy új kapcsolatra fordítsd az energiád. Mit babusgatod, ha szakított veled?

2016. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!