Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen tanácsot adnál, egy...

Milyen tanácsot adnál, egy olyan lánynak aki egyedül lesz lány az osztályában?

Figyelt kérdés
Szerintem egész barátságos vagyok, de általában idegenek előtt csendes vagyok, ha nem jön oda senki hozzám.Akkor mi szerint menjek oda valakihez?Olyankor ajánlotabb lenne egy csoporthoz menni esetleg?Van olyan dolog, amit mindenképpen ne tegyek?

2020. aug. 26. 13:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
Semmilyet. Nem kell odamenned senkihez sem, nem fogod tudni levakarni magadról a srácokat.
2020. aug. 26. 14:27
 2/13 anonim válasza:
Simán csak légy önmagad, a többi meg majd kialakul.
2020. aug. 26. 18:25
 3/13 anonim válasza:
Gumi legyen nálad. Sok gumi.
2020. aug. 26. 18:49
 4/13 A kérdező kommentje:

Első, informatikára megyek, ott azért van egy sztereotípia, hogy félénkek, így ki tudja...(Majd vissza jövök szeptember elsején, hogy igazad lett-e.)

Kettes, hát megpróbálom önmagam adni majd.

Hármas, nem szeretném, hogy a fél osztály átmenjen rajtam...Amúgyis, házi nyúlra nem lövünk.

Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt.

2020. aug. 26. 19:59
 5/13 anonim válasza:
Sejtettem, hogy abba mész, mivel máshol nem szokott ilyen arány lenni. :) Ott is lesznek kevésbé félénkek azért, nem kell a sztereotípiáknak hinni. :D Bécsi útiba mész amúgy?
2020. aug. 26. 20:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Reménykedem, nem oda megyek, Bocsi.
2020. aug. 26. 20:58
 7/13 anonim válasza:
Gyöngyös Bottyán?
2020. aug. 26. 21:38
 8/13 anonim válasza:

Hát, szerintem nyugodtan menj oda bárkihez, aki szimpatikus (bár az ilyen nagydumás, f*ckboyokhoz nem éri meg odamenni érthető okokból...Bár ott nem valószínű, hogy nagy lesz az arány belőlük, nagy szerencsexd). De srácokból is simán vannak jófejek, nekem is van egy csomó srác barátom, csak ki kell fogni a "viszonylag" normálisabbakat,akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint neked. Bár ez lerágott csontxd Mint, ahogy mondták előttem, add önmagad, akinek meg nem jössz be, azt le kell kakilni, valakivel úgyis joban leszel majd. 🤷🏼Amúgy meg egy csomóan tök ugyanúgy meg lesznek szeppenve, mint te, szóval velük könnyebb is lesz megtalálni a közös hangot💕

Amúgy 5. ,7. Biztos leírja majd hova fog menni, cuki, hogy ezt így gondoltátokxdd

2020. aug. 26. 22:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából, ha kitalálta volna, akkor mondtam volna, hogy igen, de egyik sulit se ismerem, nem hiszem, hogy az én városomba lennének.Nem ismerem az osztálytársaim, de ha lehet nem gykn szeretném megismerni őket. lol Köszi a választ és a tippeket. :D
2020. aug. 26. 22:11
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Én gimiben fiú osztályba jártam, hárman voltunk lányok, de a másik két lány...hàt hagyjuk. Ugyan jóban voltam velük, de teljesen más világ volt mindkettő, mint én. Túl lehet élni, de nekem nem volt egyszerű. Két csoport volt, a csoportban már egyedül voltam lány, és minden olyat hallottam amiről a pasik akkor beszélnek, ha nincsenek nők a közelükben, és minden olyan kérdést feltettek nekem, amit kb soha senkitől nem kérdeznék. Ilyenekre számíts.

Most felnőttképzéses vagyok, itt már felnőtt pasik vannak, gyerekekkel, feleséggel, szóval ők már érettek, egyedül vagyok fiatal lány, és segítenek ahogy tudnak, jófej, néha beszélek is pár szót velük, nem néznek ki.

2020. szept. 4. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!