Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagyon furcsa, hogy bizonyos...

Nagyon furcsa, hogy bizonyos öltözködési stílusú lányokkal szeretnék ismerkedni-barátkozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elviekben nem az öltözködésnek kellene a fő szempontnak lenni az ismerkedésnél, de nem tudok vele mit csinálni.

Az oversized pólós, bő ruhás stílusról van szó leginkább. Valahányszor ilyen öltözködésű lányt/nőt látok a városban valahol, mindig az van bennem, hogy annyira jó lenne őt megismerni.

Volt már valakinek innen hasonló "problémája"?


F



2020. aug. 26. 17:54
 1/8 anonim válasza:

Szerintem nem.

Én a rocker, emo csajokra gerjedek nagyon. Valahogy vonza a tekintetem, jobban bejön mint egy átlag lány. Ha fogszabályzós még inkább, mert valamiért az is eléggé bejön.

Persze ha ezek közül egyik se az se baj, mert a külső akkor se minden.

2020. aug. 26. 18:42
 2/8 anonim válasza:
Nem az, nekem a fehér ruhás nők a zsánereim.
2020. aug. 26. 19:39
 3/8 anonim válasza:
Én a pirosat bírom
2020. aug. 26. 21:07
 4/8 anonim válasza:
Egyes ! Én rocker vagyok 😊
2020. aug. 31. 13:59
 5/8 anonim válasza:

#4

Látszik a nevedből.


(#1)

2020. aug. 31. 14:31
 6/8 anonim válasza:

Nekem fekete ruhában mindenki szimpatikusabbnak tűnik. :D

Én magam csakis fekete ruhákat viselek. 🖤

2020. okt. 29. 11:36
 7/8 anonim válasza:
Enn cska a pink ruhas lanyokat szwretem en is minfig olyan ban vagyok 45f
2020. okt. 29. 12:52
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, hogy ne lenne az ilyesmi normális! Sőt!

Az öltözködés az egyéniség szerves része. Elárul egy csomó mindent akaratlanul is a viselője stílusáról, ízléséről, igényszintjéről, értékrendjéről, némely esetben hovatartozásáról, nézeteiről is, de ha valaki anyagias szemmel nézi, akár anyagi helyzetéről is.

Emellett a fizikai vonzalomnak is fontos részét képezi az öltözködés is, a hajviselet is, fiúknál az arcszőrzet is. Amikor szexuálisan vonz egy férfi vagy egy nő, abban az öltözködési stílusának is része van.


Nem véletlen, hogy pl. a srácok általános (és ha engem kérdezel, helytálló) megfigyelése, hogy a barátnőjük sokkal inkább beindul rájuk, ha öltönyben látja őket, mert egy férfi abban a legszexibb a legtöbb nő szemében.


De pl. nekem női szemmel nagyon fontos, hogy egy pasi hordjon karórát, és derékszíjat, mert engem meg ezek izgatnak valamiért, és ugyanazt a pasit tízszer vonzóbbnak látom velük, mint nélkülük.


A legtöbb embernél vannak ilyenek, teljesen természetes dolog, ezeken ne tépelődj. (Az állatvilágban is színesebb és figyelemfelkeltőbb lesz az állatok szőre/tolla/pikkelye párzási időszakban, hogy felhívják magukra a figyelmet. Az embereknél ugyanezt a funkciót a ruházkodás látja el. De látod, az anyatermészet repertoárjának is természetes része az alapgondolat. :)

2021. máj. 10. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!