Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki privátban...

Szeretne valaki privátban kötetlenül beszélgetni?

Figyelt kérdés
Húszas éveiben járó fiú vagyok. Szeretnék beszélgetni aki hajlandórá, hogy megtudjam milyen emberek vannak ezen az oldalon és kiderítsem lehet-e anonim módon egy jót beszélgetni valamiről. Ha elsőre nem találjuk az összhangot vagy nem tudod mit írj akkor kezdhetünk egy kérdez-felelek játékkal.

2020. szept. 6. 22:44
 1/7 anonim válasza:

Ezen az oldalon elég fura emberek vannak, úgyhogy ez nem lesz egyszerű.

Pár témát mondhatnál, amiben otthon vagy, éppen ellenkezőleg: otthon szeretnél lenni.

2020. szept. 6. 23:36
 2/7 anonim válasza:
Nekem lenne, én is 20-as vagyok :)
2020. szept. 7. 00:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor írok pár támpontot.


Legkedveltebb:


-Foci csapat: Arsenal


-Sorozatok: A Nagy pénzrablás, Lucifer, Avatar Aang legendája


-Filmek: Harcosok klubja, Viharsziget, Deadpool


-Anime: Chihiro szelemországban


Szeretem a matematikát, pénzügy világát és az animációs filmeket(a kung fu pandát már vagy 20 szor láttam de még mindig bármikor élvezettel tudom nézni). Érdekel a pszichológia. Szeretném ha jártasab lennék a forgalmazás és helyes írás terén.

2020. szept. 7. 00:05
 4/7 anonim válasza:
Én is szeretem az animációs filmeket és a pénzügyeket :D
2020. szept. 7. 22:51
 5/7 anonim válasza:
Irhatsz :)
2020. szept. 8. 20:05
 6/7 anonim válasza:
Én benne vagyok!
2020. szept. 12. 18:44
 7/7 anonim válasza:
Irhatsz
2020. szept. 20. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!