Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak olyan lányok, akik nem...

Vannak olyan lányok, akik nem csak online ismerkednének/barátkoznának, hanem esetleg a későbbiekben személyesen is lenne kedvük találkozni?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy az itteni lányok többségénél a barátkozás/ismerkedés kimerül az online levelezgetésben, és általában az se tart sokáig, mert egy idő után uncsivá válik. Van aki akár csak egy baráti iszogatás erejéig is de benne lenne személyes találkozóban, ha jól el tudunk beszélgetni, sok a közös téma?

F25 :)


2020. okt. 14. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Pfoltsvagen turbo ctdi
2020. okt. 14. 22:54
 2/5 anonim válasza:
Nincs. Csak neten élek.
2020. okt. 14. 23:00
 3/5 anonim válasza:
Lenne, persze
2020. okt. 15. 11:27
 4/5 anonim válasza:

Ha jól elvagyunk egymással akkor,persze szívesen találkoznék is az illetővel.

18L

2020. okt. 15. 16:15
 5/5 anonim válasza:

Én már találkoztam innen olyanokkal, akikkel összebarátkoztunk. Többször is volt rá példa. Szeretek a neten beszélgetni, de előbb-utóbb szerintem szükség van személyes találkozásra is, ha van rá lehetőség, akkor is, ha tényleg csak barátkozásról van szó, nem többről.

30/N

2020. okt. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!