Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 21 éves magányos,önbizalomhián...

21 éves magányos,önbizalomhiányos fiatalember keres hasonlóan defektes figurákat lehetőleg hosszabb távú beszélgetésre,bármilyen témában. Volna kedve valakinek?

Figyelt kérdés
Leszögezném hogy nem vagyok meleg,perverz,aberrált,pedofil hajlamú meg semmi ilyesmi szóval kérem aki ilyesmivel kapcsolatban szeretne beszélgetni inkább ne irjon. Köszönöm

2020. okt. 18. 19:57
 1/10 anonim válasza:
Szia :) 23 éves lány vagyok, aki szintén magányos és önbizalom hiányos. Beszélgetni nekem is lenne kedvem :)
2020. okt. 18. 20:05
 2/10 anonim válasza:
Szia 20 éves vagyok, lány, és lenne kedvem veled beszélgetnj :)
2020. okt. 18. 20:27
 3/10 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe az ataraxia nevű filozófiai szemléletet vagy inkább hozzáállást az élet dolgaihoz, ha elsajátítod megszűnnek a magánnyal, önbizalomhiánnyal, stb, kapcsolatos problémáid mert attól fogva nem ülsz fel az érzelmi hullámvasútra mint mások hanem te fogod irányítani az érzelmeid és az életed hosszútávon nem pedig a környezeted!
2020. okt. 18. 20:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet elsajátitani egy életfelfogást?
2020. okt. 18. 20:48
 5/10 anonim válasza:

Úgy sikerülhet, ha mérlegelsz!

Ha a fent említett módszer jobb mint ami eddig volt "a hajad alatt" akkor próbáld ki s a gondolkodásod(idegrendszered) alkalmazkodik, kb olyan lettem tőle mint Spock mégis megéri mert a környezetem reakcióját imádom látni amikor arra számítanak hogy bizonyos szituációkban szélsőséges érzelmekkel fogok reagálni s mégse, nagyon szórakoztató!!

2020. okt. 18. 20:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval ne megprobáljam megoldani a problémáim,hanem egyszerűen nyomjam el magamban és tegyek úgy mintha minden rendben volna?Szerintem nem ez a legmegfelelőbb megoldás.
2020. okt. 18. 21:02
 7/10 anonim válasza:
Nem hiszem hogy erre gondolt. Nem szabad elnyomni, mert az egyszer csúnyán vissza csap. Megoldani kell.
2020. okt. 18. 21:24
 8/10 anonim válasza:
Nem szó szerint kell érteni Spock tulajdonságait rám sem csak majdnem, a lényege annak amire utaltam, hogy te irányíts ne pedig a környezeted, mert ha nem teszed kihasználhatnak és szakemberhez kell majd járnod aki pénzért cserébe "szívesen" segít vagy mesterséges szerekhez kell nyúlnod a nyugalom érdekében és már kopogtat is valamilyen alattomos függőség, stb, jobb ha kizökkenthetetlen vagy és nem okoz kárt benned a magány vagy az önbizalomhiány vagy a "defektes" társak :)
2020. okt. 18. 21:56
 9/10 anonim válasza:
Szerintem elismerni azt, hogy önbizalom hiányos és magányos vagyok sokkal egészségesebb, mint pszichopataként elhatárolódni az érzéseimtől. Az érzésekkel igenis foglalkozni kell és kifejezni őket. Ez tesz minket emberré többek között.
2020. okt. 18. 23:09
 10/10 anonim válasza:

Szia, kellően defektes vagyok szerintem.


20F

2020. okt. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!