Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb Nők! Egy fiatalember...

Idősebb Nők! Egy fiatalember kerestetik! Ki szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Az idősebb nők vonzanak. Olyan nőkkel ismerkednék akiket nem zavarná a nagy korkülönbség, sőt, szeretné... Egy idős hölgy-fiatal férfi kapcsolatot akarok kialakítani. Szívesen veszem, ha idősebb hölgyek írnának nekem.

Ismerkednék akár egyedülálló, elvált vagy özvegy hölgyekkel. Én egy fiatal férfi vagyok aki szeretne magának egy 'asszonyt'. Szívesen beszélgetek, alakítok ki kapcsolatot idős nőkkel szeretem őket vonzódom hozzájuk.

Remélem vannak hölgyek akiket érdekelnek a magamfajta 'fiatal emberek' kapcsolatra. Ha igen akkor kérem az érdeklődő hölgyeket, hogy írjanak nekem (egy kort és nemet a hozzászólásba) és velük szívesen elbeszélgetek privátban.

Idős hölgyek jelentkezését várom!


Köszönöm!



2020. szept. 19. 16:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem kerestetik, hanem ajánltatik.
2020. szept. 19. 16:26
 2/11 anonim válasza:
Hány éves vagy,és az idős nő mennyi legyen?
2020. szept. 19. 16:28
 3/11 anonim válasza:
Rengeteg ilyen típusú kérdés van kiírva mostanában....nem unod még?
2020. szept. 19. 16:37
 4/11 anonim válasza:

Egy fiatalember keres! a "kerestetik" szenvedő szerk. arra vonatkozik, hogy a fiatalembert kell valakinek (alany nem ismert) megkeresni

Ámbár könnyen lehet, hogy annyira nem találod magad fiatalúr, vagy annyira szétestél, hogy szükségeltetik egy egy normális ember, aki megtalál téged.

Na. Üdvözlettel: L 107 éves, (még lyány). (de nem kérek privátot, nem felelek, mert van udvarlóm)

2020. szept. 19. 17:33
 5/11 anonim válasza:
Ja persze. Gondolja, hogy egy ilyen korú nőnek már megvan a megfelelő egzisztenciája, jó lenne lehúzni pénzzel.
2020. szept. 19. 20:58
 6/11 anonim válasza:
Mennyi a max kor?
2020. szept. 20. 05:07
 7/11 anonim válasza:
105 év sajnos... (4-es)
2020. szept. 20. 20:46
 8/11 anonim válasza:
Komolyan...tényleg írhattad volna a korodat és a korhatárt ameddig ismerkednél. Az idős nő alatt én pl 70+os korosztályt rtem,és nem hinném,hogy Te ilyen korú nőt keresel.
2020. szept. 22. 19:57
 9/11 anonim válasza:
18 sok lesz?
2020. szept. 23. 20:07
 10/11 anonim válasza:
A kérdező felszívódott.
2020. szept. 23. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!