Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan 18-25 év...

Vannak itt olyan 18-25 év körüli metalheadek, akik főleg a black, death és thrash metált kedvelik?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel. :D A fent említett 3 stílust nem azért írtam, mert azt várom, hogy csak és kizárólag ezeket hallgassa valaki, szimplán szűkíteni szerettem volna a kört olyanokra, akiknek a keményebb dolgok is bejönnek (de az csak jó, ha egy Bethlehem és egy Pungent Stench album közé befér egy Devil Seed vagy egy Thy Catafalque is).


18/l



2020. okt. 22. 04:55
1 2
 11/18 anonim válasza:
Black/death/pagan/folk/viking metalt hallgatok főleg, viszont már 27 (és fél) éves vagyok, tehát "öregnek" számítok.
2020. okt. 26. 22:49
 12/18 anonim válasza:
A 10es válaszoló szimpi... Szereti Ozzyt, a bluest és a rockot🤩
2020. okt. 28. 14:49
 13/18 anonim válasza:

Köszi :D

Bár zenekari nyomásra kicsit a jazz került előtérbe azóta😅

2020. okt. 28. 15:14
 14/18 anonim válasza:
A Jazz sem rossz :D
2020. okt. 28. 21:38
 15/18 anonim válasza:

Ezek közül inkább Trashet hallgatok, persze van egy-két black és death metál szám is amit hallgatok, de azok szimfónikusak. 😅

Ezeken kívül alap a power, heavy, speed, goth, punk, blues, rock és szimfónikus.

19/F

2020. okt. 29. 03:02
 16/18 anonim válasza:

Jelen

A Betlehem amúgy nagy kedvencem, na meg az Uada, Grima, Mgła a régi Batushka

Magyarok közül a Fattyú és a Sear Bliss

De a death metalt is szeretem

Fleshgod Apocalypse, SepticFlesh, Nile <3


Na meg a gothic rock darkwave is jöhet.


Viszont ha az vagy akinek gondollak (a Thy Cataflaque-ből sejtem) akkor nem nagyon vagyok kiváncsi rád, nem akarom egomán önző emberekkel keseríteni az életemet.

Sok sikert a barátkozáshoz



24/L

2020. nov. 6. 17:49
 17/18 anonim válasza:

Néha meghallgatok egy Xasthur számot, de ő depressive suicidal black metal-t játszott régen. Kikúúrt durva számok.. ha valaki tudni szeretné, milyen a teljes reménytelenség, üresség, amikor egy jeges kéz szorongatja az ember lelkét, merem ajánlani a Prison of Mirrors c. számát, határozottan csak saját felelősségre!

Azért ha valaki akarna barátkozni, írhat, bár nem vagyok túl szószátyár.


31/F

2021. jan. 12. 21:36
 18/18 anonim válasza:
Egy kicsit túllépem a korhatárt és black, death, thrash metál mellet heavyt és powert is hallgatok. Aki szeretne írhat nekem is.
2021. máj. 27. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!