Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat keresek, van valaki...

Barátokat keresek, van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig úgy alakult az életem, hogy ha voltak is barátaim hamar lekoptak mert nem egy szinten mozogtunk, és azt vettem észre magamon az utolsó 1 évben hogy nincsenek barátaim sem haverjaim.. csak elmegyek dolgozni és hazajövök.

Hol tudnék barátokra szert tenni?

Van itt valaki aki hasonló cipőben jár és szívesen beszélgetne?

Ha igen, hasonló korosztály vagy és lány ..írj egy privit :)

Budapest 23/L



2020. okt. 24. 12:35
 1/5 anonim válasza:

Miért csak lányokkal szeretnél barátkozni?

24/F

2020. okt. 24. 12:42
 2/5 anonim válasza:
Írj20L
2020. okt. 24. 12:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a fiú lány barátságban nem igazán hiszek. Olyan lányokkal szeretnék barátkozni akiknek hasonló az érdeklődési köre mint az enyém, és ha szimpik vagyunk egymásnak akkor csinálhatnánk közösen programokat, nem feltétlen sőt biztosan nem ez a legjobb módja, hogy ide kiírtam, de miért ne, szerintem sok ember küzd ezzel a problémával, csak azért mégsem rakhatok ki magamra egy táblát a deákon hogy barátokat keresek :,D
2020. okt. 24. 12:50
 4/5 anonim válasza:

Ugyanez. Még a legjobb barátommal is nagy szintbéli különbségek vannak köztünk.

Évek óta folyamatosan keresek nem csak barátokat, szinte mindenre nyitott vagyok, de nem találok megfelelő közegre, amit szívvel hívhatnék barátságra megfelelőnek.

2020. okt. 24. 13:24
 5/5 anonim válasza:

Aterzem a problemad, ugyanigy vagyok vele en is. Sok haverom van, de nagyon ritkan ernek csak ra, meg ha csak egy vacsirol vagy kis iszogatasrol is van szo...munkahelyemen meg home office van mar majus ota, ugyhogy meg a kollegaimmal se sikerult talalkoznom amiota felvettek :/ en hiszek a fiu lany baratsagban, ugyhogy aki pesti az nyugodtan irjon :)

F24

2020. okt. 24. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!