Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak az alábbiakban leírt,...

Vannak az alábbiakban leírt, barátnő jelöltek itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan barátnőt keresek magamban, aki hasonló beállítottságú, mint én. 23 éves vagyok és van egy 4 hónapos kislányom, így barátkozni főként itt tudok.

Az időm nagy részét most a baba teszi ki, de hiányzik egy barátnő akivel lehet jókat beszélgetni, csajos programokat csinálni.

Pár dolog magamról: szeretek kirándulni, sütni/főzni, kreatívkodni és persze beszélgetni :)

Voltak barátnőim az egyetem során is, de egyikkel sem alakult ki olyan bizalmas viszony, ami által igazi barátnőnek nevehettem volna őket.

Gondoltam egy próbát megér ez az egész :)

23/N


2020. okt. 31. 08:47
 1/3 anonim válasza:

Szia! Egy várost írnál? :)

Ha közös programokat szeretnél, akkor fontos lehet

2020. okt. 31. 10:06
 2/3 anonim válasza:
Barát nem kell ,38f?
2020. okt. 31. 10:23
 3/3 anonim válasza:
Egy fiatal házaspár esetleg megfelel? Budapest, de szeretünk utazni, bárhova elmegyünk. Szinte mindenhova együtt megyünk, ezért úgy barátkoznánk, hogy közös barát legyen.
2020. okt. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!