Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem találok legjobb...

Miért nem találok legjobb barátot?

Figyelt kérdés
Szóval koliba jöttem, 9.-es vagyok. A koli nagyon jó, nincs vele gondom. Igazából semmivel nincs gondom, de érdekel, miért lehet ez. Az van, hogy nekem soha sem volt És most sincs legjobb barátnőm. Persze a szobatársaimmal, osztálytársakkal jóban vagyunk, nagyon jo baratok lettünk két hónap alatt, de nincs senki aki az én legjobb barátom akar lenni. Én vagyok a “kedves lány”. Akit mindenki kedvel, de senki sem tartja őt igazán barátnak. Mint közösségi lényt, úgy kedvelnek, de hogy valaki csak az én barátom szeretne lenni az nem. (Nem kisajátításra gondolok, hanem arra, hogy nincs olyan amber, aki tényleg “engem” szeret, nem csak azt hogy ott vagyok a közösségben) pedig én úgy próbálkozom. Próbáltam emberekkel külön barátkozni, de nem, keresnek mást. Miért lehet ez? Annyira idegesítő lennék? Vagy uncsi? Olyan rossz?

2020. nov. 8. 19:39
 1/6 anonim válasza:
Nem jó helyen keresed őket. Én mindig is neten barátkoztam és sokkal jobb embereket ismertem meg, mint a suliban. Igen, a legjobb barátom is.
2020. nov. 8. 19:45
 2/6 anonim válasza:
Ez nagyon egyszerű. Mivel mindenkivel jóba vagy így nem feltétlenül bíznak meg benned, mert attól félnek, hogy esetleg kiadod másnak a bensős információt. De ez nem biztos, csak esélyes. Vagy az is lehet még egy másik nézőpont, hogy kéne történnie valamilyen közös, fontos eseménynek közötettek, ami egy erős kapcsot alakít ki köztetek. Vagy éppen csak legyél te is nyitottabb aztán te is bizalmas, legjobb baráttá válsz. De ne erőltesd, mindenkinek mondj egy kis belső infót, ami azért nem annyira nagy dolog, de mégis nyitsz és nem baj, ha esetleg rossz embert avatsz bizalmasoddá. Legalábbis én ilyesmire gondolok.
2020. nov. 8. 19:46
 3/6 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb barát. Legfeljebb ideiglenesen érzed annak. Sok ilyen barátság egy idő (akár évtizedek) után megszűnik, kifúj, véget ér, mert mások az életutak, mások az életről kialakult vélekedések, más az életvitel stb.
2020. nov. 8. 20:33
 4/6 anonim válasza:
Nekem volt legjobb barátnőm majd hátbaszurt és azóta nem is akarok legjobb barátnőt (azért jóban vagyok másokkal de csak kb úgy mint te ) ez is lehet egy indok és szerintem még ezer másik lehet
2020. nov. 8. 21:08
 5/6 anonim válasza:
Nekem nem volt legjobb barátnőm sulis koromban és most sincs. . Egyszerűen nem jött, nem erőltettem. Hogy miért? Mert egyszerűen nem éreztem hogy megbizható lenne bármelyikük is. Mindenkivel jóba voltam. Volt akivel igen, beszéltem nagyon mély, és komoly családi, egyéb gondokról. De még ígysem volt legjobb barátnőm. De nem is keresem. Ma már nem lehet bízni lassan még a saját véredben sem.
2020. nov. 8. 21:27
 6/6 anonim válasza:
3-4es jól mondja. a legjobb barát annyiban különbözik, hogy úgy érzed, benne megbízhatsz és nyitottabb lehetsz felé. viszont ha meg rosszra fordul a dolog és továbbáll, sokkal kellemetlenebb lesz, hogy tud egy csomó privát dolgot rólad, amit másnak nem mondtál volna el...én is így jártam nemrég...egy emberben túlzottan megbíztam, állítólag ő is bennem, aztán egyik napról a másikra szó nélkül megszakított velem minden kapcsolatot...
2020. nov. 9. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!