Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék barátkozás, közös...

Ismerkednék barátkozás, közös időtöltés céljából kedves, humoros nővel. Volna itt olyan aki nem kapcsolatot, csak társaságot, barátot keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ismerkedni barátkozni szeretnék korombeli 25-35 közti nővel. Fontos hogy nem szex vagy kapcsolat céljából. Van párom. Viszont ő otthon ülő típus, de nekem igényem van rá hogy heti 1-2 alkalommal valakivel elmenjek egyet kávézni, vagy csak sétálgatni. Megbeszélni az élet nagy dolgait. Esetleg moziba. Természetesen nem titokban. De ezért is mondom, barátkozás, barát szerzés lenne a cél. Szeretek beülni ide-oda. Szeretek új embereket megismerni, szélesíteni a látóköröm. Szeretem a humort. Ha 25-35 közti-körüli nő vagy, és úgy érzed szeretnél egy ilyen barátot, társaságot. Kérlek jelezz. Én egy 31 éves Győri, néha komoly, néha bohókás férfi vagyok. Dolgozom. Munkámra, megjelenésemre, viselkedésemre igényes vagyok.


Köszönöm hogy elolvastad.



2020. nov. 13. 10:18
 1/9 anonim válasza:
Az asszony beleegyezett? Beülni meg sehova sem tudsz,max séta az erdőben.
2020. nov. 13. 10:24
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan kapcsolatban élek, ahol nem tiltják meg nekem, hogy legyenek barátaim és találkozzak velük. Illetve azt sem gondolom, hogy ez a vírus örökké fog tartani. Abban viszont igazad van, hogy míg a korlátozások élnek, addig kevesebb a lehetőség. De azt gondolom, felnőtt emberek meg fogják találni a legjobb és legbiztonságosabb módját, hogy tudjanak beszélgetni, vagy meg tudjanak inni egy kávét, teát.
2020. nov. 13. 10:29
 3/9 anonim válasza:
Rendes a párod.Az enyém agyoncsapna ha pasikkal taliznék.
2020. nov. 13. 10:36
 4/9 anonim válasza:
Ha barátot keresel és barátnõd is van akkor miért fontos hogy nõnemū legyen? Sántít ez a sztori🙄
2020. nov. 13. 10:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy magyarázkodnom kell. De az oka meglehetősen egyszerű. A munkámból adódóan az ismerőseim köre szinte kizárólag férfiakból áll. Velük is gyakran találkozom, mert rengeteg közös témánk van. De vannak dolgok, amiben szívesen hallanám a másik nem véleményét is.
2020. nov. 13. 10:46
 6/9 anonim válasza:
Lényegében a barátnõd csak lyuknak van, igaz.
2020. nov. 13. 11:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Elkezdhetném megmagyarázni. De inkább rád hagyom és azt mondom igen.
2020. nov. 13. 11:17
 8/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz 20L
2020. nov. 13. 11:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, biztos vagyok benne hogy kedves, rendes vagy. De olyat keresek aki közelebb áll hozzám korban és hasonló életszakaszban van mint én. Kevés közös témánk volna szerintem.
2020. nov. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!