Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valakinek kedve lányok...

Lenne valakinek kedve lányok csak tényleg barátsági szempontból beszélgetni,megismerni a másikat?:) 20/F :)

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 19:05
1 2
 11/18 anonim válasza:

Jaj neee kérdező pedig olyan jól elbeszélgettünk😔 Már épp kitaláltuk neked a T-Ö-K-É-L-E-T-E-S frizurát. Ki tudja, talán megalkottad volna a jövő divatját😄


Vagy legfeljebb mindenki nosztalgiázni kapott volna kedvet és megnézi a 101 kiskutyát😅 Egyik eset sem hangzik rosszul😄

2020. nov. 17. 21:54
 12/18 A kérdező kommentje:

Most biztosan össze omlott benned egy világ 😁

Ha megcsináljátok ezt a frizurát így szigorúan hajszálanként,állok elébe😁

Atyaeg,de régi mese is az :D

2020. nov. 17. 22:15
 13/18 anonim válasza:

Kitaláltad, teljesen összetört a szívem😥😥


Naná, hogy megcsinálnánk (bár új barátnőm nevében nem tudom mennyire nyilatkozhatok😅). És nyilván, szigorúan hajszálanként. Ha már ennyire benne vagy megválaszthatod a fehér árnyalatát is. Bár én lehet inkább a kéket javasolnám. Illene a szemedhez, hátha így előrébb kerülnél drága barátnőm szimpatikussági listáján is és megengedné hogy ráírj😄😅

2020. nov. 17. 22:32
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ne is mond..a sötét barna hajam oda lesz miatta..csak hogy rá irhassak🤦‍♂️😩😂
2020. nov. 17. 23:03
 15/18 anonim válasza:
Max rózsaszín. Egyebet nem engedek :0
2020. nov. 17. 23:34
 16/18 anonim válasza:

Kérdező, hát nem ér meg ennyi áldozatot?😄

Tessék, még esélyed is van, és pont rózsaszínnel... kell ennél jobb?😅



Egyébként, drága új barinőm, mennyire vagy alkuképes? Mit szólnál egy fele ilyen-fele olyanhoz? Az úgy még izgalmasabb, nem? Légysziii, kell nekem az a kék tincs *képzelj ide egy bociszemekkel néző smiley-t mert hirtelen épp nem találok olyat😅*

2020. nov. 18. 00:00
 17/18 anonim válasza:

Nem :0

Szó se lehet róla

2020. nov. 18. 08:26
 18/18 anonim válasza:

A csudába, pedig már szinte láttam magam előtt..😔


Na és esetleg egy zöld-pink feleshez mit szólnál?🤔😅

2020. nov. 18. 10:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!