Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednétek egy finnországi...

Ismerkednétek egy finnországi származású lánnyal? Barátkozásra gondolok.

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 00:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
Prrsze. Erdekelne a kulrura stb
2020. nov. 16. 00:38
 2/18 Salilala válasza:
Igen, szívesen :)
2020. nov. 16. 00:42
 3/18 anonim válasza:
Legalább lesz egy idegenvezetőnk ha Finnországban utazom majd.
2020. nov. 16. 02:08
 4/18 anonim válasza:
Jelen. Írj privátot ha gondolod.
2020. nov. 16. 02:43
 5/18 Gymnospermatophyta válasza:
Persze, főleg ha tud magyarul. :D Szeretem Finnországot. Bár első sorban zenekarok miatt keltett fel bennem érdeklődést. De egyszer biztosan ellátogatok oda is. Helsinki, Espoo, Rovaniemi stb... :) Nem lenne rossz nyelvet sem tanulni majd, egy ilyen barát pedig jó segítség lenne ebben is. Úgyhogy azt mondom simán. :)
2020. nov. 16. 03:42
 6/18 anonim válasza:
Persze, szeretem Finnországot és hiányzik is. Sajnos a régi barátokkal már nem tartunk kapcsolatot.
2020. nov. 16. 04:20
 7/18 anonim válasza:
Persze. Nincs a világnak az az országa, ahonnét származó lánnyal ne barátkoznék :-)
2020. nov. 16. 06:06
 8/18 anonim válasza:
Igen. Kíváncsi lennék rá.
2020. nov. 16. 06:40
 9/18 anonim válasza:
A kérdező vagyok, csak korlatozták a másik felhasználómat. Köszönöm a válaszokat, nem rólam van szó, nem vagyok finn és nem is szeretnék itt barátkozni, csak elméleti kérdés volt ugyanis azt mondják, hogy a finnek nagyon hideg emberek.
2020. nov. 16. 07:37
 10/18 anonim válasza:

Az összes ilyen megállapítás buta előítélet.

Nem téged akarlak ezzel piszkálni, félre ne értsd! Csak mondom, hogy nem szabad felülni az ilyen általánosítgatásoknak.

Persze, vannak olyan jellegzetességek, szokások, amik egy-egy népcsoportra, területre többé-kevésbé jellemzők. De mindenkire egyetemlegesen igaz kijelentéseket nem lehet tenni. A személyiségre vonatkozóan főleg nem. Ami pedig valkami környezeti jellemzőből próbál következtetni az ember mentalitására, az szinte biztos, hogy alaptalan. (Mint például jelen esetben, hogy aki fagyos helyen ér, az biztos ő maga is "fagyos".)

Van két finn lány barátom. Egy sztereotípia sem igaz rájuk, amiket az északiakról divatos mondani. Kedvesek, okosak, szépek.

2020. nov. 16. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!