Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna egy egyetemi...

Valaki barátkozna egy egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé félénk vagyok és emiatt nincsenek barátaim.


165 cm magas vagyok, 50 kg vékony testalkatú, kék szem, szőke haj.


2020. nov. 23. 13:53
1 2
 11/19 anonim válasza:
melyik városból?
2020. nov. 23. 15:19
 12/19 A kérdező kommentje:

XII. kerület


De inkább ne írjatok, nem barátkozom itt, inkább a Badoo-t használom. Így elég necces itt, kitudja kik vannak itt...

2020. nov. 23. 15:39
 13/19 A kérdező kommentje:
Persze, biztosan egy 40 éves lesz a barátom, és hazaviszem, hogy anya-apa az új 40 éves kopaszodó barátom átjön hétvégén és azzal nézzük a Trónok Harcát.
2020. nov. 23. 15:42
 14/19 anonim válasza:
Kérdező, nem akarok kötözködni veled, de te magad írtad, hogy egyetemista fiúk és lányok is érdekelnének. Na de ahhoz, hogy átjöjjön hozzád valaki Trónok Harcát nézni, ahhoz miért is kell az illetőnek max 22 évesnek és egyetemistának lennie? Attól még, hogy nem egyetemista az illető és mondjuk 22 helyett 23, lehetnek közös témáitok/hobbijaitok. Másrészt, ha fiúkról van szó, akkor tök mindegy, hogy Badoo-t használod-e vagy a Gyakori kérdéseket, nem feltétlen lesz a színvonal magasabb. Bár kitudja, lehet ott mégis nagyobb sikerrel jársz, de én a helyedben, a lányokra fókuszálnék inkább, amennyiben csak a barátság érdekel.
2020. nov. 23. 16:21
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat, csak lányokra fókuszálok inkább. A fiúk reménytelen esetek, mindegyik csak azt akarja...


Azért, mert elég érdekes, ha egy 30 vagy 40 éves egy húszévessel akar barátkozni, nem? Nincs neki jobb dolga?

2020. nov. 23. 16:36
 16/19 anonim válasza:
Rád akartam írni privátba, de inkább nem teszem. Válaszaidat elolvasva, felszínes és előítéletes csaj vagy. Miből hiszed akár egy 30 vagy 40 éves csávó már kopaszodik és nem tartja magát jól, vagy éppen nem gyerekes? Úristen, te nagyon általánosítasz. Elmondom neked egy 30 vagy 40 éves csávó, komolyabban venne téged 20 éves lányként, mint akikkel te akarsz beszélgetni az ilyen 20-22 éves egyetemista srácokkal, mert azok valóban a szexet látják benned és a könnyed szórakozást és nem úgy állnának hozzád mint az idősebbek. Persze abból is vannak kivételek. Arról, nem is beszélve, hogy nehogy agyilag azt hidd annyira érett az a 22 éves korosztály, akiket annyira keresel, van köztük azok is biztos, akik érettebbek már fejben. Inkább a probléma forrása neked abból van, hogy kicsi az önbizalmad és baromira kislány vagy még fejben, mert azt hiszed egy 30 és 40 éves korosztálynak nem tudsz megfelelni, vagy nem azonos az érdeklődési körötök.
2020. nov. 23. 16:58
 17/19 anonim válasza:

Pedig nagyon is igaza van a kérdezőnek, mert a 30-as 40-es "csávóknak" az lenne a feladatuk, hogy dolgozzanak, éljék az életüket és legyenek el a barátnőjükkel, vagy ha nagyon komoly a dolog, akkor a feleségével, családjával töltse el a napjait, normális ember aki céltudatos, az nem jár fel ide GYK-ra barátkozni, pláne nem egy 20 éves lánnyal, aki akár a gyereke is lehetne...


És tény és való, hogy rengeteg 30-as és 40-es csávó van, aki egyszerűen csak szexre kapható nőt keres, és akkor csodálkoznak, hogy miért tartanak ott, ahol...


Nekem ez a véleményem erről.


Ja és slusszpoén, hogy 19 éves fiú vagyok 😂

2020. nov. 23. 20:39
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nagyon furcsa hogy egy 30-as vagy 40-es mi a fenét akar barátkozni egy 20 évessel.. az valami perverz lehet vagy gyilkos.
2020. nov. 23. 20:54
 19/19 anonim válasza:
2020. nov. 27. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!