Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pesti "elit" egyetemisták...

Pesti "elit" egyetemisták (corvinus, elte, bme, Semmelweis), ti lenézitek azokat akik vidéki egyetemen tanulnak? Barátkoznátok velük, vagy elkerülnétek őket, mondván ők gagyi egyetemen tanulnak akikből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

Győrben, A széchenyi egyetemre járok, 22 évesen kezdtem nappalin a gazd.men alapszatok. MIndig is az ELtére vagy Corvinusra szerettem volna menni tanulni, de az élet közbe szólt. Nagyon tartok attól, hogy azok akik Pesti "elitebb" egyetemeken tanulnak, azok nem barátkoznának velem, sőt le is néznének emiatt.

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok?


N/22



2017. febr. 23. 10:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

És ez mégis milyen élethelyzetben történne meg?

Te Győrben élsz, úgysem leszel napi kapcsolatban pesti egyetemistákkal. Nem velük lesz lehetőséged barátkozni. Egy buliban meg ha összefutnak különböző emberek, akkor általában a bulizással foglalkoznak, nem azzal, hogy ki honnan jött.

2017. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%

Én nem nézek le senkit. Ha valaki nagyon siránkozik, hogy milyen nehéz az egyeteme és mennyire szopatják akkor nagyon szoktam mosolyogni. De szerintem nagyon ritka az olyan, hogy azért ne barátkoznának veled, mert nem "elit" egyetemista vagy..

(BME-VIK)

2017. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szoktam beszélgetni olyan emberekkel, vannak ismerőseim. És ők eléggé lenézőek... meg majd Pestre szeretnék költözni diploma után.
2017. febr. 23. 10:45
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Messzemenően nem érdekel, hogy ki hol tanult.

Az érdekel, ki mit TUD.

2017. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3: hát akkor már tudod a választ :)
2017. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
az embert nézem, illetve a tudását..
2017. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Akkor majd ha felköltözöl Pestre, barátkozz normális, kedves emberekkel, ne olyanokkal, akik "elitnek" képzelik magukat. Miért akarnál pont velük barátkozni.
2017. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Corvinusról, Eltérő, BME-ről vannak ismerőseim. Köztük a testvérem és a haverjai (eltések). És hát eléggé megvan a véleményük a vidéki egyetemekről. Ők úgy gondolják, hogy csak az ér valamit ha az említett 3 egyetemre megy valaki, a többi szart sem ér. És eléggé éreztetik ezt.
2017. febr. 23. 10:57
 9/28 anonim ***** válasza:
16%
Nem nézek le senkit, de azért megmosolyogtató, hogy könnyebb elvégezni azokat az egyetemeket, de ők meg panaszkodnak :)
2017. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Kinek mi a könnyebb. Japánul meg koreaiul használható szinten megtanulni pl. nekem nem volna könnyű, ezért sosem finnyognék a bölcsészekre. (Sem.)
2017. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!