Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan, aki esetleg hasonló...

Van olyan, aki esetleg hasonló helyzetben van, vagy csak van kedve/ideje beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom ez a legjobb oldal erre és elég elcsépeltnek tűnik, de nem szoros barátság reményével írom ezt ki.


Most, így ebben a helyzetben tényleg azt veszem észre, hogy nagyon elment az életemből a családon kívűl barátokkal való kapcsolattartás, kommunikálás.

Nem azt mondom, hogy nincsenek barátaim, de velük inkább személyesen beszélünk és úgy tartjuk a kapcsolatot, nem így neten vagy máshol naponta.

Azzal tűnt fel leginkább ennek hiánya, hogy sajnos eltávolodtunk nagyon a legjobb barátommal, akivel két évig tényleg kb minden nap beszéltünk, vagy telefonon vagy csak írásban, de van bennem egy nagy űr, hogy nem beszélgetek valakivel mondjuk elalvás előtt, nem mondom el, hogy milyen volt a napom, nem vagyok valakivel olyan kapcsolatban, hogy csak random ráírok köszönés nélkül, csak mert valami eszembe jutott, vagy történt velem.


Szóval összességében, akinek van kedve az nyugodtan írhat, akár itt maradva anonim módon, hátha másnak is jól jönne valami kommunikáció ebben az időszakban.

Magamról csak annyit, hogy 17 éves lány vagyok, akinek ez döntő lehet jobb ha tudja.


2020. dec. 4. 02:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha van időm akkor èn is szoktam ès szívesen is beszèlgetek random bárkivel,de azèrt azt akivel règota dumálok mindig mondom hogy nem biztos hogy rögtön tudok válaszolni amikor rám ír,azt azèrt el kell fogadni hogy vannak az embernek más vagy fontossab dolgai is mint egèsznap mondjuk a telóját figyelmesse,ettöl elvonatkoztatva èn is szoktam bármiröl is dumálni..:-)
2020. dec. 4. 02:15
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van!

Nem is ezzel a céllal írtam ezt a kérdést.

2020. dec. 4. 02:22
 3/11 anonim válasza:
Azért sajnálom, hogy nem írsz vissza...
2020. dec. 4. 02:24
 4/11 anonim válasza:
#3 hát nem vagy egyedül,csak nem èrtem mi èrtelme van trollkodni.
2020. dec. 4. 02:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem!:)
2020. dec. 4. 02:50
 6/11 anonim válasza:
Szia
2020. dec. 4. 04:44
 7/11 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, csak én nem vagyok éjjeli bagoly, akkor alszom, így akkor nem fogok visszaírni, csak nappal. Remélem nem gond.
2020. dec. 4. 08:51
 8/11 anonim válasza:

Ha gondolod írhatsz, de tudd előre, hogy valószínűleg találnál nálam jobbat is. De mindent meghallgatok és általában válaszolni is tudok. :)

18/L

2020. dec. 4. 14:36
 9/11 anonim válasza:
Èn mindenre IS tudok válaszolni.😁
2020. dec. 4. 14:38
 10/11 anonim válasza:
Ha gondolod, írj nekem nyugodtan! 16/L
2020. dec. 5. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!