Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nehezebb barátkozni, ismerkedn...

Nehezebb barátkozni, ismerkedni ha egyedülálló szülő vagy? Ha igen, miért? A szabadidő hiányt leszámítva, mik az egyéb hátráltatói ennek?

Figyelt kérdés
Van aki beszélgetne erről a témáról? 28F

2020. dec. 11. 08:08
 1/4 anonim válasza:
Nagyon sokaknál a gyerek kizáró tényező, vagy szimplán csak "problémat" látnak benne, így igen, nehezebb.
2020. dec. 11. 09:23
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom hány éves a gyereked, az enyém kiskamasz, és ma is sikerült úgy suliba mennie, hogy végigbogtem a reggelt, pedig se sírós nem vagyok, se túl érzékeny, de ma sikerült belegazolnia a lelkembe.


Pedig alapvetően egy értelmes, udvarias, okos kislány. Na gondolj bele, hogy mindezt esetleg az új párod kapná a te gyerekedtol később.. Hát ezért nem annyira népszerű a gyerekes ember a társkeresesben.


Halistennek vannak üdítő kivételek, én általánosságban mondtam.

2020. dec. 11. 09:26
 3/4 anonim válasza:

Sokan nem akarjak más gyerekét nevelni

Vannak olyanok akik nem is akarnak gyereket

Sok a kis köcsog gyerek aki nem akarja hogy az anyukája/apukája boldog legyen mással és szándékosan tönkretesznek egy kapcsolatot (persze ha kicsi nem biztos hogy tisztaban van a tetteivel és csak tudatalatt teszi lehetetlenné a kapcsolatot)

2020. dec. 11. 10:30
 4/4 anonim válasza:

Nem feltétlenül, függ a kortól és a keresett korosztálytól is, szerintem.

Én például szívesen ismerkedek egy gyerekes anyukával, is.

2020. dec. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!