Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Megint egy újabb, kétségbeeset...

Megint egy újabb, kétségbeesett, barát kereső kérdés?

Figyelt kérdés

Hali :)

19 éves vagyok és lány (hetero) Aki barátokkal és esetleg kapcsolat céljából is ismerkedne.

Nem vagyok kétségbeesett, se magányos. Vannak barátaim, de szeretek új embereket megismerni. Mert akadtam már ilyen oldalakon is értékes kapcsolatokra és mindig jó olyanokat találni akivel hasonló dolgok érdekelnek.

Akkor most jövök én:

Jelenleg tanulok, valószínűleg még egy jó ideig, hiszen csak most kezdtem az egyetemet. Majd egyszer filmekkel szeretnék foglalkozni. Rendezni, írni, vágni...igazából bármi ilyesmi. Tudom, most valószínűleg azt gondolod hogy ezek csak álmok. Nos, igazad van. Azt hiszem én is inkább olyan "komolytalan álmodozónak" tűnhetek. De amit kell, azt mindig komolyan veszem.

Nyílván, ha érdekel a rendezés szeretek is filmeket/sorozatokat nézni. Néhány kedvencem: Sherlock, Doctor Who, Hannibal < sorozatok. Kedvenc műfajom a sci-fi meg a fantasy. Könyvekben, zenében és minden másban is.

Zene: Radiohead, Bowie, Queen, Joy division...

Imádok zenét hallgatni. Nagyon fontos is számomra. Főként retrót, de nem azt ami a rádióba szól.

Szabadidőmben ha otthon vagyok rajzolok. Sokat.

Ha nem vagyok bezárva, akkor voltak már mindenféle sportra kísérleteim, de leginkább focizni és biciglizni szeretek. Szeretek túrázni, nagyon kedvelem az erdőket, a hegyeket, az elhagyott túra ösvényeket kis patakokkal.

Szeretek a barátaimmal szórakozni járni. Szeretek koncertekre járni, hosszan bámulni a csillagokat, az élet mély dolgait elemezgetni, új emberekkel lenni(lassan abbahagyom, kezdem ismételni magam)

Szóval, az hogy most ezeket leírtam, fogalmam sincs érdekel e bárkit. De ha úgy gondolod hogy van bennünk valami közös, akkor írj bátran, de félénken is írhatsz! Minden jót neked és köszi ha végig olvastad! :)



2020. dec. 13. 23:24
 1/6 anonim válasza:
Hová valósi vagy?
2020. dec. 14. 09:21
 2/6 anonim válasza:
Óóóó, túl fiatal vagy. Vagy én vagyok túl öreg.
2020. dec. 14. 11:08
 3/6 anonim válasza:

merre élsz? én szívesen megismernélek

20f

2020. dec. 14. 11:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek privátba írjatok, úgy is ott válaszolnék, köszi :)
2020. dec. 14. 12:11
 5/6 anonim válasza:
De most ezzel lelőttél egy csomó polyént ami priviben derült volna ki🤪🤪
2020. dec. 16. 00:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igaz :D de úgy gondoltam hogy így tényleg el tudja dönteni, ha valaki ide tévedt hogy szeretne e velem beszélgetni :)
2020. dec. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!