Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem ultra gáz az IBFF...

Szerintem ultra gáz az IBFF kereső csoportok léte?

Figyelt kérdés

Tudjáktok ez a "na cső mindenki tudja miért vagyok itt..

Rólam: 11 éves vagyok, kapcsolatban, Pest megyét boldogítom

Rólad: 12-16 years, jófej legyél, őszinte, szeress stb.


Csak engem zavar, hogy itt jelen vannak 10-11 éves kisgyerekek is? Alapból mint tudjuk nincs internetes barátság, 2. nincs olyan hogy ha szimpatikus vagyok írj, mivel egy/két kép alapján hogy a viharba lehet valaki szimpatikus? Arról nem is beszélve hogy a "helyes" nyomingerek 400 kommentet kapnak, hogy "Szia! írhatok? ", vagy a másik oldalon a haspolós feszülős nacis 15 éves rihe.. És ilyen csoportban sok sok ezer ember van, javarészt gyerekek, múltkor a 11 éves kislány osztotta meg például (egy képet) hogy mit csinálnál velem, ölelés, smárolás.... Szóval jah ez nekem tökre beteg 19 éves fejjel.. Arról meg nem is beszélve hogy ha nem vagy egy adonis, akkor olyanokat írnak be neked a 13 éves lányok hogy k ronda vagy, ez mi a sz.r és társaik.. elsem tudom képzelni szegény kis szemüveges srác mit érezhetett.. Szóval jah nagyon beteg dolog alapból nekem ez az internetes barát keresés (ami mind tudjuk, márcsak magamból kiindulva is, hogy a fiúk részéről egyáltalán nem barátság, legalábbis a javuknak biztosan nem az). Ti mit gondoltok az ilyesmi csoportokról? Megjegyzem nem vagyok ezekben benne, de az egyik Openen van és párszor megkukkoltam hogy mi is ez..



2020. okt. 3. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed első felére azt gondolom, nem gáz. Én a 90-es években voltam gyerek, akkoriban az Ifjúsági Magazinban voltak a levelezőtárs-kereső hirdetések, kb. hasonló szöveggel. Egy ilyen csoport lehet ugyanennek a 21. századi verziója, és egyáltalán nem baj, hogy gyerekek vannak benne, nekem inkább az a fura, ha valaki felnőttként még itt tart.

Ráadásul az én időmben, 20 éve is haspólót meg feszülős nacit hordott minden 15 éves, úgyhogy ezen a részén sem tudok megbotránkozni.

Persze az a viselkedés, amit írsz, hogy egymást alázzák, nyilván nem helyes.

2020. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!