Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár dolog rólam: 22éves fiú vagyok. Külföldön, Németországban élek Baden-Baden környékén. Átlagos magasságú (174cm) vagyok.

Gépgyártástechnológus vagyok, szabadidőmben pihenek, filmet nézek, illetve pénzüggyel kapcsolatos dolgokat olvasok (tőzsde, kriptovaluták, kereskedés).


Kedvesnek, odaadónak tartom magam, de nehezen engedek magamhoz közel embereket. Ebből kifolyólag kevés barátom is van, de akik vannak velük régóta jó viszonyt ápolok.

Céljaim vannak az életben, amiért mindent meg is teszek. Mivel karrierista vagyok jelenleg inkább, így viszont kicsit háttérbe szorult az elmúlt időben az új emberek megismerése.


Azon kommenteket mellőzzétek légyszíves, hogy miért ezen az oldalon szeretnék ismerkedni, miért nem itt-vagy ott. Egy próbát szerintem megér a kérdés kiírása, veszteni valóm igazából nincs. Ha már egy normális lányt megismerhetek az oldalon, akkor már megérte.


Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek, és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!:)



2020. dec. 25. 11:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát innen valószínűleg távbarátságra van esély :D
2020. dec. 25. 11:10
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem baj az. Bármi megtörténhet, szokták mondani:)
2020. dec. 25. 11:16
 3/11 anonim válasza:
Ez nem társkeresõ oldal.
2020. dec. 25. 12:22
 4/11 anonim válasza:
#3 Valóban nem az. Ennek ellenére előfordult már hogy voltak olyanok akiknek sikerült itt ismerkedni. A kivétel pedig erősíti a szabályt.
2020. dec. 25. 12:44
 5/11 anonim válasza:
4. kik voltak azok?
2020. dec. 25. 12:53
 6/11 anonim válasza:

Barátkozni van, mást nem, én is fiú vagyok (és nem meleg, csak megjegyzésként, de nincs semmi bajom a melegekkel ha esetleg az vagy), de elég kevés azoknak a barátkeresőknek az aránya az oldalon, akik nem többre számítanak, szóval nem fűzök sok reményt már a dolgokhoz. :D


V.D.A2: pl. én, 3 hosszútávú párkapcsolatomat is innen szereztem és több barátomat is, csak tudni kell kiszűrni az embereket.

2020. dec. 25. 13:01
 7/11 anonim válasza:

Igaz nem most de pár éve sikerült itt beszélgetnem és volt is olyan akivel találkoztam.

Persze nyilván abban igazad van hogy ez nem társkereső oldal ebben egyetértek viszont kivételek előfordulnak annak ellenére hogy nem ez a jellemző.

2020. dec. 25. 13:02
 8/11 anonim válasza:

Előző vagyok és 4-es és 7-es voltam.

Bár nem tudom most milyen esélyek lennének de szerintem pár éve jobbak voltak a feltételek mint mostanában.

2020. dec. 25. 13:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg. Mint írtam, nem ez az oldal az utolsó reményem, de egy próbát megér a dolog,mivel nincs mit vesztenem. És úgy gondolom, hogy ez az oldal mindenre nyitott, így belefér ez is. Akinek nem tetszik a kérdés, kérem görgessen tovább. Köszönöm.
2020. dec. 25. 14:04
 10/11 anonim válasza:
Ünnepeket melyik országban töltöd?
2020. dec. 25. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!