Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár dolog rólam: 22éves fiú vagyok. Külföldön, Németországban élek Baden-Baden környékén. Átlagos magasságú (174cm) vagyok.

Gépgyártástechnológus vagyok, szabadidőmben pihenek, filmet nézek, illetve pénzüggyel kapcsolatos dolgokat olvasok (tőzsde, kriptovaluták, kereskedés).


Kedvesnek, odaadónak tartom magam, de nehezen engedek magamhoz közel embereket. Ebből kifolyólag kevés barátom is van, de akik vannak velük régóta jó viszonyt ápolok.

Céljaim vannak az életben, amiért mindent meg is teszek. Mivel karrierista vagyok jelenleg inkább, így viszont kicsit háttérbe szorult az elmúlt időben az új emberek megismerése.


Azon kommenteket mellőzzétek légyszíves, hogy miért ezen az oldalon szeretnék ismerkedni, miért nem itt-vagy ott. Egy próbát szerintem megér a kérdés kiírása, veszteni valóm igazából nincs. Ha már egy normális lányt megismerhetek az oldalon, akkor már megérte.


Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek, és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!:)



2020. dec. 25. 11:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Németországban vagyok jelenleg. Corona miatt év eleje fele tervezek hazamenni kb. 2hétre
2020. dec. 25. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!