Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tudom, furcsa szempont, de...

Tudom, furcsa szempont, de olyan lánnyal szeretnék barátkozni, ismerkedni, aki szeret oversized stílusban öltözködni. Valaki esetleg? 27/F

Figyelt kérdés

Tehát aki nem a klasszikus, feszülős, csajos öltözködés híve elsősorban, hanem kicsit lazább, alterebb stílusú. Mindig is szimpatikusnak tartottam, ha valaki így öltözködik :)

Budapestiek előnyben, de igazából bárkivel beszélgetek.



2021. jan. 1. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Nem a ruha teszi az embert. Számomra a lélek érdekesebb.
2021. jan. 20. 00:33
 2/8 anonim válasza:
Hozzáteszem, ettől még lehet szeretni a ruhákat. A viszonyulási mód a ruházkodáshoz is mutathat valamit a lélekről, és az erre vonatkozó érdektelenség sem feltétlen rosszat mutat. De akkor se a ruha a döntő.
2021. jan. 20. 00:35
 3/8 anonim válasza:
Szia! :)
2021. okt. 11. 17:16
 4/8 anonim válasza:

Én eléggé lezser ruhákban járok, jóval kényelmesebbek.

23/L

2021. dec. 5. 22:09
 5/8 anonim válasza:

Férfi S-es terepmintás nadrágokban járok, erre gondoltál?


19L

2022. máj. 30. 03:19
 6/8 anonim válasza:

Nekem változó az öltözködési stílusom. Viszont amit nagyon nem veszek fel az a sokat mutató tul rövid és a tulzott csilivilis cuccok. 25/N


...bár a kérdező elég messze van hozzám.

2022. aug. 14. 12:47
 7/8 anonim válasza:
Punta mackós srácként vagyok fent a bzi oldalon
2022. okt. 14. 07:46
 8/8 anonim válasza:
Unalmas vagy már
2023. márc. 17. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!