Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok mennyire gáz ha fb n...

Lányok mennyire gáz ha fb n ír rátok egy srác ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 21:30
 1/3 anonim válasza:

Nem lany vagyok, de nyilvan nem gaz

Es inkabb instan irogass lanyoknak, ott valamiert nyiltabbak vagymikxd

2020. szept. 8. 21:42
 2/3 anonim válasza:

Attól függ. Vigyázni kell, sok a csaló. Egy ismerősöm majdnem hitelt vett fel, hogy egy "Afganisztánban szolgáló katona utolsó két hónapját kiváltsa", és kiderült, hogy nem ő volt az egyetlen.

Engem egy magyar srác jelölt be, hogy szeretne beszélgetni, és nincs sok lehetősége. Írtam neki, hogy beszélgethetünk, de épp a családom másik felénél tartózkodom, lehet, hogy várni kell a válaszokra. Másnap már bunkó stílusban számon kért, elküldtem a sunyiba, és letiltottam.

Viszont egész érdekes ismerettségek jöhetnek össze. Én így ismertem meg pár embert az egyik horror rajongó csoportból :)

Persze feltételezve, hogy lány vagy :)

Ha tévedtem és fiú, akkor maga az elképzelés ne kivitelezhetetlen, amíg normális a stílusod, és nem sértődsz meg, ha valakit épp nem érdekelsz.

2020. szept. 8. 21:51
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, és nem értem, hogy sok embernek miért gáz ez.

29N

2020. szept. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!