Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volna kedved csatlakozni egy...

Volna kedved csatlakozni egy közösséghez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne egy online, apró közösséget, barátikört kialakítani. Szerintem mindannyiunk jól érezné magát, elvégre mindenki szereti bővíteni az ismerősei listáját, nemde? 😁


Olyanokat keresek, akik minimum 12 és maximum 24 évesek és informatika témában érdeklődnek, azon belül bármi. Programozás, honlapfejlesztés stb.


Fiúk és lányok egyaránt jöhetnek.


Platformnak Discordra gondoltam, elvégre ott jól kilehet alakítani a dolgokat. 🙂


Várom a jelentkezőket, boldog újévet mindenkinek! 🙂


/F



2021. jan. 3. 11:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha van időd nekem írhatsz privátban, ott megadhatom a nevem.
2021. jan. 3. 12:34
 2/17 anonim válasza:
Ha a Telegramban gondolkodsz akkor majd jelentkezz! :)
2021. jan. 3. 12:37
 3/17 anonim válasza:
Persze majd 12 évesekkel haverkodok a neten
2021. jan. 3. 14:22
 4/17 A kérdező kommentje:

Vannak értelmes 12 évesek is, azért ezt az alsó korhatárt adtam meg, bár kétlem, hogy sokan jelentkeznének ilyen korban.


Én nyilván nem annyi vagyok.

2021. jan. 3. 14:50
 5/17 anonim válasza:
Te 13 vagy. 🤣
2021. jan. 3. 14:54
 6/17 anonim válasza:
De mi ez a 24 éves felső korhatár?
2021. jan. 3. 16:36
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 (16:36)


Mert szerintem egy bizonyos korkülönbség felett nem igazán lehet jó hangulatot teremteni.


Próbáltam valami köztes megoldást találni, hogy ne zárjam ki az olyanokat, akik fiatalok, de azokat sem akik már nem középiskolába járnak.


Van pár 4-5 évvel idősebb haverom is, akikkel tök jól kijövök, de ha beállítok egy 40 éves korhatárt, azzal egy 17 éves nem tudna sokmindent kezdeni, egy 14 éves meg végképp.


Egy fiatalabb közösséget, baráti társaságot szeretnék kialakítani, ennyi. Szerintem ez teljesen érthető.


Egyébként nem értem ezt a nagy korhatár nyavalykodást, szerintem korrekten állítottam be.


Az, hogy valaki beleköt abba, hogy 12 évesekkel is hajlandó lennék szóba állni, azzal valójában csak magát írja le. Ha egy 12 évesnek azt mondom, hogy lehetnek ott 7 évesek is, nem fog belekötni.


Te viszont igen, pedig feltételezem egy 30 éves multimiliomos vállakozó vagy egy gyönyörű barátnővel és hatalmas baráti társasággal, akik mellett sohasem kell feljönnöd gyakorikérdésekre trollkodni, mert unatkozol. Ugye, hogy igazam van?



Várom mindenki más válaszát, aki esetleg szeretne barátkozni, ismerkedni és a kategóriát rendeltetésszerűen használni 🙂

2021. jan. 3. 17:29
 8/17 anonim válasza:

Nekem aztán olyan qrva mindegy mire állítod be a korhatárokat :D

De vajon hány olyan 12 éves van az országban, aki érdemben hozzá tud szólni a programozáshoz? 2?

Viszont ha kizárod a 24 fölöttieket, azzal pont azokat zárod ki, akiknek már van valós, piaci körülmények között szerzett tapasztalatuk. De te tudod.

2021. jan. 3. 18:38
 9/17 anonim válasza:
8: nem hiszem, hogy itt piaci tapasztalatokról meg ilyenekről akarnak beszélgetni. Csak fiatalok, akiknek hobbija a programozás.
2021. jan. 3. 20:40
 10/17 anonim válasza:
Szerintem a fiatalabbakat és érdekelheti a programozás. Én 12 évesen hobbiból kezdő játékokat programoztam, vagy rajzfilmet készítettem. Nem a legnagyobb cucc, de az sem egy könnyű munka... Az #1 voltam.
2021. jan. 3. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!