Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meleg srácok Debrecenben, van...

Meleg srácok Debrecenben, van kedvetek barátkozni egy tizenéves lánnyal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 20:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
Igen írj 82/F
2021. jan. 13. 20:39
 2/18 anonim válasza:
Az nagy baj, ha nem vagyok debreceni, de szoktam arra járni ha nincs járvány?
2021. jan. 13. 20:41
 3/18 anonim válasza:

Az baj, ha nem vagyok meleg?


Nem fogok rádnyomulni, vagy ilyesmi, ha ettől tartasz.

2021. jan. 13. 22:22
 4/18 anonim válasza:
Yaoi fan vagy?
2021. jan. 13. 22:25
 5/18 anonim válasza:
Miért akar egy tini lány homo srácokkal ismerkedni (főleg Debrecenben!!)???? Ezt valaki magyarázza már meg, mert egyelőre totál elvesztem. :D
2021. jan. 15. 17:08
 6/18 anonim válasza:

#5

Mert valamiert divat lett hogy a lanyoknak homo barataik vannak

2021. jan. 15. 18:22
 7/18 anonim válasza:
Értem én, hogy divat, de ha egyszer valaki kitalálja, hogy szarral bekenni magunkat milyen sikkes, akkor ezrével mindenki összekakizza magát?? Le kéne most már végre állítani a tömegpszichózist, mert rohadtul csúnya vége lesz!
2021. jan. 15. 18:52
 8/18 A kérdező kommentje:

Ti annyira hülyék vagytok, mint az ülep! :D


Nem azért akarom, mert divat, hanem mert nagyon sokszor tapasztaltam azt, hogy a melegek máshogy gondolkoznak egyes dolgokról, megértőbbek. Nem tudom elmagyarázni, de más így a világuk. Sok meleg pl. azt mondja, hogy nem lenne olyan jó fej, ha meleg lenne, mint amilyen most az. Valahogy a meleg emberek, ha megnyílnak neked, egy másik világba adnak belépőt, megmutatnak különböző nézőpontokat. Ez olyan dolog, amit szavakkal nem lehet leírni. És most jöhetnek a perverz, primitív beszólások, meg ,,Ezek a mai fiatalok.." duma, mert ha nem jöttél rá magadtól a fent leírtakra, akkor tök mindegy... Feleslegesen vagy itt a kérdés alatt.. :D


Nincs kedvem most itt háborogni azokkal, akik ezt nem érzik át, kifigurázzak vagy röhejesnek tartják. És nem is érdekel a véleményük.


De a kérdésedre pedig itt a válasz, ezért akarok meleg barátot. Nem, nem divatból, de ezt remélem az eddig olvasottak alapján kilogikáztad.


És mi az, hogy ,,főleg Debrecenben!!"??(költői kérdés volt, nem érdekel a válaszod) Mert? A debreceni emberek nem tartanak igényt a barátkozásra vagy mi? (szintén költői kérdés volt) Ez a sok régi módi, unatkozó, értetlenkedő és provokatív hozzászólás kiverte nálam a biztosítékot..


Nem tetszik a kérdés vagy a téma, nem érted? Lapozz tovább, egy kattintás az egész! Ne kezdd el itt szítani a feszültséget meg ignorálva a kérdésemet belekezdeni egy bölcsesség monológba, hogy szerinted a világ mennyire szar hely, mert végre elfogadjuk a homoszexualitást, ami egy természetes dolog, még ha ez nektek fáj is és nem bírjátok feldolgozni.


Írj ki egy kérdést, ami alatt szépen leírod, hogy ezt a témát te ki akarod fejteni és ,,írjatok, emberek" Oké? De ne az én kérdésemet szennyezd a ki nem kérdezett véleményeddel. Mert a kérdés az volt, hogy lenne-e kedve barátkozni meleg srácoknak egy lánnyal. Nem az, hogy "Dear homofóbok és őskövületek, illetve régimódiak, szerintetek helyes, hogy kezdjük elfogadni azokat az érzéseket, amikről nem is tehetünk és befejezzük a verbális, illetve fizikai bántásukat egy olyan dologért, ami abszolút természetes és nem is irányítható és még csak nem is káros?" B@szki, nem a drogozást kezdjük elfogadni, meg a sorozatgyilkosságot, hanem alapvető emberi érzéseket. És, ha nincs annyi érzelmi intelligenciátok, hogy ezt felfogjátok, akkor csak sajnálni tudlak titeket :(


Búcsúként ezt itt hagynám az idióták kedvéért:

[link]


Téma lezárva, aki továbbra is kötekedni fog/ nem a kérdésre fog válaszolni, azt jelenteni fogom és lepontozni.


pusszancs ❤

2021. jan. 16. 21:55
 9/18 anonim válasza:
Szia, nekem van kedvem. Nyugodtan írhatsz :) 25f
2021. jan. 16. 21:58
 10/18 A kérdező kommentje:

Itt elírtam:


Sok meleg pl. azt mondja, hogy nem lenne olyan jó fej, ha nem lenne meleg, mint amilyen jó fej melegként.* az ideg xd

2021. jan. 16. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!