Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt rocker/metal rajongó?...

Charlessheepford kérdése:

Van itt rocker/metal rajongó? Kedvenc zenekaraim: Slipknot, TOOL, Metallica, Linkin Park (első 3 lemez), Alice in Chains. Nem nagyon tudok a baráti társaságomból beszélgetni zenéről. 24/F

Figyelt kérdés
Főleg 20-as éveiben járó emberkéket keresek, akikkel esetleg koncertre is el lehet járni (majd) . A nem nem lényeges

2021. jan. 25. 19:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia én mindegyikért rajongok amiket leírtál (:
2021. jan. 25. 19:32
 2/16 anonim válasza:

Tool-t látok, jövök! :)


Igaz én már 40es vagyok, de ezek a zenék isteniek.

A pár hónapos gyerekemnek a kedvence a Black Label Society, de sok Slipkonotot is hallgat, arra is aktív :) Tehát ezek a zenék kortalanok!


A koncerteken sok a fiatal! Sőt! Csak hát legyen már vége a járványnak és lesz újra fesztivállapot! :)

2021. jan. 25. 19:38
 3/16 anonim válasza:
Ilyen emberek nekem is írhatnának.
2021. jan. 25. 21:16
 4/16 anonim válasza:
jelen :D kedvenc death metal bandám az asking alexandria
2021. jan. 25. 22:26
 5/16 anonim válasza:
Asking alexandria death metal :D:D:D Meg linkeln park, slupnot, hatalmas rockerek vagytok ám :D
2021. jan. 26. 06:51
 6/16 anonim válasza:

"Asking Alexandria" legjobb esetben metalcore együttes.

De a lényeg, hogy az a kedvence és fiatal. Nem írta félre és nem jár messze. Metalcore a hardcore, a melodic-death, heavy, trash alfajakból pattant ki.


Ha már stílusoknál járunk:

Metal: A Headbanger's Journey

Film és wiki :)

2021. jan. 26. 08:19
 7/16 anonim válasza:

Linkin park

Nirvana

Twenty one pilots

Green day a kedvenc

2021. febr. 11. 18:42
 8/16 anonim válasza:

Linkin park a kedvencem :D bár külföldön élek és 16 éves lány vagyok

....

2021. febr. 20. 19:45
 9/16 anonim válasza:

Slipknot és a Stone Sour is nagy kedvencek. De ezeken kívűl inkább a modern metal zenéket szoktam hallgatni mint pl a Motionless In White, As I Lay Dying, Betraying The Martyrs, Bullet For My Valentine, Asking Alexandria korábbi albumai.

De a probléma ugyanaz😅 nincs meg a társaságom ebben a műfajban, valahogy nem találkozom ilyen emberekkel. Remélem hamarosan vissztérnek a dolgok a régi kerékvágásba mert már nagyon mennék valami fasza koncertre széttombolni magam. Szóval ja😅 ha van esetleg valaki nekem is írhat.

21/F

2021. márc. 5. 18:22
 10/16 anonim válasza:
Linkin Park a best, de még Korn, Green Day, Nirvana, DevilDriver, Slipknoot és Metallica rajongó is vagyok, imádom a rock és metál zenét
2021. máj. 7. 10:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!