Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Komolytalan lányok, lenne...

Komolytalan lányok, lenne kedvetek beszélgetni? 25/f

Figyelt kérdés
Hogy miért komolytalan? hmm, valahogy abszolút nincs kedvem az átlagemberekhez, így 20-on felül mindenki kifordul magából és unalmas felnőttes életet próbál élni, eddig kb minden lánynál ezt tapasztaltam, gondoltam hátha itt vannak hasonló lány, és visszatér a hitem az emberiségbe :P

2021. jan. 29. 19:32
 1/5 anonim válasza:
Most akkor mivan?
2021. jan. 29. 19:41
 2/5 anonim válasza:
Én is azt vettem észre hogy begyöpösödötté válnak 20 felett az emberek: munka, pénz, talán buli st., mind ugyanolyannak tűnik. Én még mindig a "gyerekes" nyitottságommal és kíváncsiságommal élek.
2021. jan. 29. 20:30
 3/5 anonim válasza:
k cs
2021. jan. 29. 21:14
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen helyeken néztek ti körül, de én meg komoly lányokat nem ismerek. Én 20 vagyok és a baráti társaságom is 20-25 körül mozog, de egyik lányt se (köztük magamat sem) nevezném komolynak vagy begyepesedettnek (sőt..) Az már, hogy "ugyanolyanok" és unalmasak lehetnek, megint egy más téma. xD
2021. jan. 29. 22:43
 5/5 A kérdező kommentje:
más az hogy retardáltan nem komolyak, vagy hogy csak szeretnek még szórakozni annak ellenére hogy már "elértek egy bizonyos kort" :D Én inkább az 1.-vel szoktam találkozni, vagy csak szimplán mogorvák. Lehet hogy mögötte megvan az a gyermekiesség, de mivel nem közvetlenek így ez sosem derül ki hmmm
2021. jan. 30. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!