Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Levelezős, beszélgetős oldal?

Levelezős, beszélgetős oldal?

Figyelt kérdés

Tud valaki ilyet?

Ami ingyenes és lehet emberekkel kötetlenül beszélni?

Az igazság az hogy halálra unom magam lenne munkám nyilván nem itt lógnék de a legtöbb helyről még csak vissza se jeleztek aztán itthon is megcsináltam mindent amit tudtam így öl meg az unalom.:D



2021. febr. 5. 13:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Randochat mobilalkalmazás.
2021. febr. 5. 13:54
 2/29 anonim válasza:
Itt is lehet.
2021. febr. 5. 13:55
 3/29 A kérdező kommentje:
Itt az a baj ahányszor beszélgettem valakivel egy idő után mindig elhalt a beszélgetés így kicsit már értelmetlennek tartom bár mi a garancia hogy máshol nem ugyanez van.
2021. febr. 5. 13:56
 4/29 anonim válasza:
Szia ☺ Nekem is ugyanez a tapasztalatom munkaügy terén 😁
2021. febr. 5. 14:04
 5/29 anonim válasza:
Attól függ fiú vagy-e vagy lány.. többnyire lányokkal beszélgetek. Amúgy "anotalk" csak nehéz kifogni normális embert, többnyire tinik vannak fent..asztali gépről lehet használni.
2021. febr. 5. 14:10
 6/29 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok de nekem csak olyan oldal kéne ahol lehetne dumálgatni emberekkel és kész.
2021. febr. 5. 14:15
 7/29 anonim válasza:
Akkor anotalk egyértelmű vagy gyakorikérdések.. írhatsz is rá azokra akik szimpatikusak. Aztán aki válaszol, az válaszol.
2021. febr. 5. 14:17
 8/29 A kérdező kommentje:

Na látod ebben igazad van.

Uzsgyi neki teszek egy próbát a söröm már ígyis fogytán.:D

2021. febr. 5. 14:19
 9/29 anonim válasza:
Jól nyomod.. csak én borral szoktam:DD írhasz nekem is ha már ilyen jófej vagy.. azt nem mondom hogy azonnal fogok válaszolni,de fogok.
2021. febr. 5. 14:23
 10/29 A kérdező kommentje:
Később írok.:D Csak le kell dőlnöm kicsit kijózanodni nyugi nem vagyok részeg de egy kicsi regenerálódás kell. Bráf.
2021. febr. 5. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!