Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy ismerkedős,beszélgetős oldalt?Badoon kivül mert az egy rettentően rossz oldal ja meg a tinderen kivül ahol nemkell fizetni azért hogy lássa az ember ki jelöli illetve nekeljen azért sem fizetni hogy rátudjak irni valkir

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit?
2021. jan. 28. 15:15
 1/6 anonim válasza:
Minden társkereső fizetős
2021. jan. 28. 16:08
 2/6 anonim válasza:
Így van és a badoo még jónak mondható
2021. jan. 28. 16:32
 3/6 anonim válasza:
nem az oldalakon múlik, hogy találsz-e értelmes embert, hanem magukon az embereken...fogadd el, hogy az "ismerkedő" emberek 99%-a alkalmatlan erre...
2021. jan. 28. 16:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem.Sőt tudom tisztában vagyok vele kedves utolsó válaszoló de eléggé magányos vagyok és szeretnék ismerkedni de ezeken az oldalakon egyszerűen ha nem nézel ki Schwarzeneggerként idézőjelesen akkor átpörgetnek rajtad vagy ha ráirsz letilt vagy szóba se áll veled.És ezt mind egy szaros kép alapján itélik meg
2021. jan. 28. 17:14
 5/6 anonim válasza:
A Facebook társkeresője xDDD
2021. jan. 28. 18:49
 6/6 anonim válasza:
Már nem létezik ilyen, és nagyon jól látod milyenek a mai nőlények. sajnos ez nem csak badoo/tinder jelenség. hanem jelen van MINDENHOL.
2021. jan. 28. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!