Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozás közben el...

Valaki barátkozás közben el tudna kísérni holnap erre a környékre?

Figyelt kérdés

Életem legfurább kérdése tudom.

Egy adás-vétel céljából kellene elmennem Kincsesbánya nevű településre, de soha életemben nem jártam még arra, és a környék sem tűnik túl fejlettnek.

Szóval kicsit parázok, ezért érdekelne esetleg valaki el tudna e kísérni?

22 éves egyetemista srác vagyok egyébként mérnök szakon.:)



2021. febr. 13. 02:48
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azaz ma,szombaton.
2021. febr. 13. 02:53
 2/36 anonim válasza:
Ezt ugye te se gondolod komolyan?Ne mondd már hogy nincs egyetlen ismerősöd se aki elmenne veled.Hogy itt kelljen valakit megkérned rá,egy ismeretlent,egy vadidegent.És ha pszichopata vagy?Vagy ő az?
2021. febr. 13. 03:49
 3/36 anonim válasza:

Csak a lényeget hagytad ki, hogy honnan mennél, és hogy autóval mész-e, vagy úgy gondoltad, hogy a jelentkező vigyen el az autójával? :)

Mi van ha valaki menne, de kiderül hogy 300 km-re van tőled? Elmész érte, utána pedig haza is viszed, vagy ő menjen el érted, és utána vigyen haza?

2021. febr. 13. 05:37
 4/36 A kérdező kommentje:
*Pestről, tömegközlekedéssel.
2021. febr. 13. 06:04
 5/36 anonim válasza:
Na, akkor én kiestem a rostán :)
2021. febr. 13. 06:07
 6/36 anonim válasza:
Pestiek, ne reszkessetek már ennyire, amikor ki kell mozdulni a nagykörúton belülről. Kevesebb 444-et kellene olvasni. Megnéztem ezt a települést Google térképen (igen, elérhető vidéken is...), semmi különöset nem látok benne (azt leszámítva, hogy életemben nem láttam még panel lakótelepet 1500 fős településen, de legalább nem fogod annyira elveszettnek érezni magad).
2021. febr. 13. 06:38
 7/36 A kérdező kommentje:

Okés emberek, akkor indulok nem leszek beszari.

Ha 1 napon belül nem válaszolok, akkor ellopták a vesém.

2021. febr. 13. 07:02
 8/36 anonim válasza:

A pestiek tényleg azt hiszik a vidékről hogy veszélyes?

Budapestnél kb nincs is veszélyesebb város Magyarországon. Még a sokat szidott vadkelet is sokkal biztonságosabb, ott soha nem ért semmi negatív, Pesten meg csak negatív ért, akárhányszor voltam ott. Legutóbb konkrétan majdnem megkéseltek, mert egy kisebbségi pasi pénzt kért, nálam meg nem volt apró.

Amúgy én is megnéztem ezt a helyet, és nekem nagyon tetszik, szívesen kirándulnék arra.

2021. febr. 13. 07:09
 9/36 A kérdező kommentje:

Felhívtam a kollégát akihez megyek.

Az derült ki hogy egyáltalán nem ért a hardverhez amit árul.

Valamint mindenféle rosszindulat nélkül mondom, de erősen akcentusa is van, amiből levontam egy-két következtetést.

De hát ha menni kell hát menni kell:D

2021. febr. 13. 07:33
 10/36 A kérdező kommentje:
Akcentus alatt, roma "tájszólást" értek
2021. febr. 13. 07:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!