Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozás közben el...

Valaki barátkozás közben el tudna kísérni holnap erre a környékre?

Figyelt kérdés

Életem legfurább kérdése tudom.

Egy adás-vétel céljából kellene elmennem Kincsesbánya nevű településre, de soha életemben nem jártam még arra, és a környék sem tűnik túl fejlettnek.

Szóval kicsit parázok, ezért érdekelne esetleg valaki el tudna e kísérni?

22 éves egyetemista srác vagyok egyébként mérnök szakon.:)



2021. febr. 13. 02:48
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

Te egy igazi naiv hulye vagy, megbocsass. Elmesz a halal f*szara hogy egy nyilvanvaloan hozza nem erto cigoto hardvert vegyel, az o lakasan, mert 'joarasitva' adja, ahelyett hogy valami ellenorzott piacteren venned.


A jobbik eset hogy lopott a cucc, a valoszinubb meg az hogy at leszel verve mint sz*r a palankon valami hibas vagy hamisitott kinai hulladekkal, es orulhetsz ha nem szabaditanak meg a penzedtol ha kell a kartya, ha nem.

2021. febr. 13. 10:19
 22/36 anonim válasza:

Nem lesz semmi bajod. Ne legyél már ennyire előítéletes, könyörgöm. Ez már roh@dt rosszul esik. Mi van ha tájszólása van?! Szinte minden falusiak van egy jellegzetes tájszólása! Nekem is van, falusi vagyok (és nem kisebbségi). Attól még, hogy soha nem tetted ki a lábad vidékre és nem tudod mi van ott attól még nem kell tőle tartanod (mert ezt vettem le), hogy aki már nem beszél "pestiesen" és nem Budapest az már mind veszélyes...gondolkodj már..

Életjelet adj...bár nem hiszem hogy valami bajod lenne

2021. febr. 13. 10:36
 23/36 anonim válasza:
Nézd a jóoldalát, ha visszafelé hullaszállitó hoz, akkor nem kell útiköltséget fizetned 😀 csak pozitívan 👍
2021. febr. 13. 10:58
 24/36 anonim válasza:
Csak ha nem oda-vissza vett jegyet.
2021. febr. 13. 11:39
 25/36 A kérdező kommentje:

Jólvan nyogalom, vidékk vagyok, csak nálunk nem túl erkölcsös a kisebbség.

De amugy semmi bajom velük.

Minden rendben ment.

Szimpatikus forma volt az elado.

Megvettek.

2021. febr. 13. 12:54
 26/36 anonim válasza:
Mármint te vetted meg, nem?
2021. febr. 13. 12:57
 27/36 A kérdező kommentje:

Igen, csak nem tudok írni mert mínusz 30 fok van itt, es kb beütött a végtagmerevség.:)

De rendben ment minden, csak kicsit fostam, nem tudom miert kell ennyire túlzásokba esni.

Amihez az ember nincs hozzászokva ahhoz óvatos hozzáállás a természetes.

Persze amúgy is eljöttem volna. Random pesti kísérő nélkül.

Csak kiraktam hátha mégis unatkozik valaki.:)

2021. febr. 13. 13:46
 28/36 anonim válasza:
Most teljesen az a creepypasta jutott az eszembe, ahol a végén kiderül, hogy az eredeti posztoló helyett már a gyilkosa írogat... :D
2021. febr. 13. 13:54
 29/36 A kérdező kommentje:

Az túl egyértelmű lenne,

Valójában én vagyok az eladó;)

2021. febr. 13. 15:19
 30/36 anonim válasza:

Hú, izgi volt ezt a sztorit végigolvasni 😃

És működik is rendesen? Szóval csak lopott az áru? Vagy csak nincs tisztában az eladó az értékével?

2021. febr. 15. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!