Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Művészi emberek hol vagytok?

Művészi emberek hol vagytok?

Figyelt kérdés

Mivel karantén ideje alatt megint felkapott lett a gyakori kérdések gondoltam felteszek egy kevésbbé gyakori kérdést. Hol vannak a művészi fiúk budapesten vagy a közelében? De tényleg alig látok fiúkat akiknek alt stílusa van de nem az a felkapott alt hanem az az egyedi. Akin látszik hogy szeret festeni, rajzolni. Most nem a fotós vagy egyébb művészeti beállítottságú emberekre gondolok. Hanem kifejezetten a festő rajzoló fiúkra akik szeretik ezt csinálni komolyobban. Akikkel lehet andalogni a városban életvidám zenéket hallgatni és vibeolni. Vagy közösen leülni és alkotni valamit.


(L)



2021. febr. 13. 23:04
 1/6 anonim válasza:

Romkocsmákban, Margit-sziget, Népliget, Liget, esetleg marihuána elterelés.


Sulik: Mome, kisképző, elte


Egyébként nem feltétlen kell valakinek alkotnia, hogy művész beállítottságú legyen, van aki szimplán olvas, zenét hallgat, kiállításokra jár, élvezi mások, nála tehetségesebb emberek műveit.

2021. febr. 13. 23:09
 2/6 anonim válasza:
Én nem alkotok, befogadó művész vagyok. De ezek szerint ez kizáró ok.
2021. febr. 13. 23:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Én most kifejezetten alkotókra gondolok.
2021. febr. 14. 00:15
 4/6 anonim válasza:

Sulik: MOME, METU, VISART Művészeti Akadémia, Magyar Képzőművészeti Egyetem.

Járj kiállításokra, most van Dürer kiállítás, ott is biztosan lesznek ilyen fiúk.

Tavasszal, a Margit szigeten és a Népligeten nézelődj.

2021. febr. 14. 01:23
 5/6 anonim válasza:
Tavasztól*
2021. febr. 14. 01:23
 6/6 anonim válasza:
Festeni ugyan nem, csak írni szeretek, bár kinézetre sincs különösebben alt külsőm.
2021. febr. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!