Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üdv! Bár sztereotípia kering...

Bohemgirl kérdése:

Üdv! Bár sztereotípia kering arról hogy a művészi beállítottságú, emberek jobban szeretnek egyedül lenni a négy fal között és alkotni stb. De ha valaki ki akarna ebből törni, hogyan teheti meg? (18/L)

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keres valakit akivel kinozdulhat
2018. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki az ajtót aztán indulj, amerre akarsz. Elvesztetted a kulcsot, vagy mi?
2018. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vesztettem el. Csak elromlott a zár .
2018. márc. 29. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mássz ki az ablakon akkor.
2018. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 thuesday ***** válasza:
100%
Feszegesd a komfort zónád határait. Idővel szerintem tuti lesz társaságod is ehhez, vagy akár a meglévő barátaid közül is biztosan van olyan, aki egyet ért az elképzeléseddel/célkitűzéseddel -azzal, hogy nem akarsz befordulni.
2018. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Imádok egyedül elindulni sétálni nem ezzel van a probléma. Legtöbbször sehol kötök ki. Ha elengedem magam akkor csak a vágyam vezérel. Ha megfeszítem az önuralmam akkor pedig mindenkit eltaszítok.
2018. márc. 29. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Keress komoly kapcsolatot és akkor nem kell réénod, hogy nem engedheted el a vágyaid.

Ha meg nem vagy felelősségteljes hozzá, rééjj tovább.

2018. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek. Nem tűnt fel , hogy negatív irányból próbálnak megközelíteni. ezért laza iróniát használtam csak.
2018. márc. 29. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nezd! En muveszek kozott nottem fel en magam is ilyen iskolaba jartam es most muveszek kozott eleknes dolgozom.

Inkabb sztereotipia rajuk a laza hippie mint a magany. Persze az alkotashoz koncentracio kell de ezt nem ugy kell elkepzelni hogy mindig egyedul vannak mint egy remete. Pont hogy nem ;). Inger szegenyen nem lehet alkotni.

2018. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Ja hoy valaszt is irjak.

Jarj kiallitas megnyitokra, es olyan esemenyekre ahol hasonlo erdeklodesu emberek jarnak.

Engem sem izgatnak az “atlag” emberek. Kicsit amolyan Harry Pottereseb varazs vilag ez, amibe ha bekerulsz sosem akarsz mashol lenni ;).

2018. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!