Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, volna kedvetek ismerke...

Lányok, volna kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 11. osztályos gimnazista. Rugalmas, odaadó, hűséges fiúnak tartom magam, és bevallom, néha eléggé érzelgős is tudok lenni.

Szeretek zenét hallgatni, főleg a 2000-es évek rap műfaját kedvelem, de bármit szívesen hallgatok, illetve szeretnék megtanulni gitározni is. A zenén kívül nagyon szeretek még olvasni is, ez a másik legnagyobb hobbim, bár nem olvasok túl régóta. Szabad

levegőn is szeretek lenni, imádok például kosarazni, röplabdázni, teniszezni, bár az utóbbi kettőre egyelőre nincs lehetőségem. Érdekel a sütés-főzés, bár nem szakácsnak tanulok, egyszer szeretnék profi szinten alkotni a konyhában. Ha már itt tartunk: informatikát és matematikát tanulok fakton, gimnázium után szeretnék a Szegedi Egyetemen tanulni, és egy nap rendszergazda szeretnék lenni. Minnél előbb szeretnék elköltözni itthonról, és saját életét kezdeni, lehetőleg valakivel az oldalamon. :)

Külsőnről is pár szót: Viszonylag magas vagyok, 186cm, és bár van rajtam egy észrevehető mennyiségű felesleg, próbálom leadni egy részét. A hajam középhosszú, hullámos és barna, de általában felkötve hordom. Barna szemem van.

Nem tagadom, egy olyan lányt keresek, akivel kialakíthatnék szépen lassan egy kapcsolatot pár személyes találkozó után. Külsőleg nincs semmilyen elvárásom, volt már kapcsolatom alacsony, magas, vékony, és telt lánnyal is, és mindegyik jól működött részemről. Annyi kérésem lenne, hogy lehetőleg olyanok írjanak, akik az ország középső részében élnek, hogy tényleg megvalósítható legyen a találkozás.

Tisztázásképpen, azért írtam a barátkozás kategóriába a kérdést, mert először nyilván barátság fog kialakulni, és onnan vagy lesz tovább, vagy nem. Illetve ha valakinek szimpatikus lennék ennyi alapján, de kapcsolatot mégsem szeretne, akkor egy sima barátságra is vevő vagyok.

Azt hiszem ennyi talán elég is rólam, legyen szép délutánotok/estétek :)



2021. febr. 18. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Miért gyakorikérdéseken keresel párt? Ahogy olvastam jófej vagy. Szerintem ne itt ismerkedj mert nehéz lesz.


Fiú vagyok amúgy.

2021. febr. 23. 15:38
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én 16 vagyok, lány! Nekem lenne, ha gondolod írj rám. :)))
2021. febr. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!