Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Bük, bükfürdőn barátkozni?

Bük, bükfürdőn barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem olyan régóta itt élek, de még nem sikerült barátkoznom. Magamról annyit lehet tudni, hogy 23 éves sportos lány vagyok. Van párkapcsolatom, úgyhogy csak egy lány vagy egy fiú barátot keresek, aki szívesen barátkozna, sportolna, sétálna, beszélgetne velem:D :)


Remélem nem törlik a kérdésem.



2021. febr. 24. 19:46
 1/10 anonim válasza:

Hát, ha "vége a covidnak", akkor a Bükfürdő naturista szaunát ajánlom xd


Amúgy ötletem nincs, csak trollkodni jöttem, de azért sok sikert hozzá :)


24/F

2021. febr. 24. 20:36
 2/10 anonim válasza:
Egyetemista vagy? Ha igen, mit tanulsz? :)
2021. febr. 24. 20:41
 3/10 anonim válasza:
Szia, én ugyan nem ott lakom de szívesen beszélgetnék veled privátban ha gondolod. Elég magányos vagyok és szeretnék egy barátot. 20f. Az 1-esnek csak annyit, hogy legalább őszinte vagy de minek jársz trollkodni?
2021. febr. 24. 20:56
 4/10 anonim válasza:

3-as, ja alapvetően nem trollkodni járok, csak feldobta a kezdőlap, és a többi értelmes válasz mellé néha megengedek egy ilyen jutalomfalatot. Meg beugrott a szép emlék az ott töltött napról a barátnőmmel, mikor egy 60 éves forma csávó besétált az öltözőbe egy 16nak kinéző kiscsajjal, aki eléggé megnézett (ruhában), majd cirka 4 óra múlva félmesztelenül ült elég szép keblekkel velem szemben a szaunában és már nem is tudtam mitől izzadok jobban: 50 fok versus a jobb oldalamon a barátnőm, vagy a kínos szituáviótól, hogy egy 16 éves csajnak ez ilyen laza, hogy a papájával (ha nem a kitartója) így beül. Bár csak nekem volt secunder szégyen, megértem ha más gátlástalanabb, kevésbé prűd mint én és lazán elvan így, csak nekem volt szokatlan, főként, hogy életemben először voltam naturista helyen.

Meg a szép emlék mikor mentünk átöltözni még a szauna felé, kirántom a koedukált öltöző ajtaját és egy kiváló milf 2 hatalmas szép mű melle bámul rám boldogan, mire a meglepetés erejétől kifordultam az ajtón, hogy "JesusCris biztos a nőibe léptem be" majd kullogtam vissza zavarodottan, hogy hol is vagyok :D


Na meg olyan szinten nem trollkodás, hogy szívesen beszélgetek bárkivel, szoktam is innen, van állandó társaság, meg mondjuk nekem alapból is "van életem", de maga az indíttatás most csak ennyi volt, elemi ösztön: Bükfürdő szó => emlékek felvillanása => félig troll tanács.

2021. febr. 24. 21:11
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Hát érdekes egy élmény :'D nem tudtam, hogy van meztelen strand a fürdőn, hát ez picit szomorúXd:)

2021. febr. 24. 21:16
 6/10 A kérdező kommentje:
De oda nem mennék, mert 1. nem fér bele az értékrendembe 2. Írtam, h van pasim és nem szexpartnert/párkapcsolatot keresek
2021. febr. 24. 21:16
 7/10 anonim válasza:
Én naturista szaunában találtam magamnak pasit anno 18f
2021. febr. 25. 06:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj kérlek szépen ne írjátok többé a naturista strandot. :D
2021. febr. 25. 08:41
 9/10 anonim válasza:

Kérdező, én is a párommal mentem, mint írtam:D szóval nem kötelező ott csajozni/pasizni. Az en ertekrendem is prudebb kicsit, de mikor mentunk nem neztunk utana, hogy ott csak naturista van, aztan 1x kiprobaltuk. Ja ott van furdozo resz is a szauna melle, de az mar nekem is sok volt, nem a meztelenkedes miatt, egyszeruen nem erzem tul higienikusnak ezt a temat.


A "hat ez picit szomoru"-n nevettem :D

2021. febr. 25. 10:58
 10/10 anonim válasza:
Én elmegyek veled a nudi strandra, ha gondolod. Mondjuk még sosem voltam, szóval érdekes lenne xd
2021. febr. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!