Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktatok barátkozni?

Hogyan szoktatok barátkozni?

Figyelt kérdés

A mostani barátaitok honnan vannak? Sulis/munka/valamilyen hobbi?


Az ilyen hogyan lép át udvarias csevegésből odáig, hogy kimondottan programokat szerveztek, hogy máshol is találkozzatok? (amikor még lehetett bárhova menni)


Alapvetően nincs problémám azzal, hogy elbeszélgessek emberekkel, de mindig arra gondolok, hogy csak azért partnerek benne, mert nincs jobb dolguk.



2021. febr. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Suli/meló/munka/kocsma...


Én egyikkel sem tervezek nagyon semmit, leszarom őket amúgy :D

2021. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy, nekem nincsenek barátaim. Én próbáltam barátkozni velük, de mindegyikük megszakította velem a kapcsolatot..


Nesze neked barátság... A sz@rnak lett adva egy jó nagy pofon....

2021. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A két legközelebbi barátom még középiskolából maradt meg, egy egyetemről (vagyis injább a közös egyetemi haveri körből, nem ugyanarra a szakra jártunk), egy munkahelyről, a többieket ismerősökön keresztül ismertem meg valamilyen szociális esemény kapcsán.

Szép lassan, spontán alakult mindenkivel, én nem szoktam szarozni, ha kedvelek valakit akkor simán elhívom közös programra és ha vevő rá, csak mondjuk visszahúzódóbb akkor nem bánom ha az elején én szervezkedek többet. Persze észreveszem ha valaki nem nyitott rá és nem nyomulok, de nem esik nehezemre kezdeményezni. A barátaimat is mind bemutattam egymásnak és tök jó barátságok alakultak így ki.

2021. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon lassan nyílok meg mások előtt, nagyon nehezen elegyedek szóba ismeretlenekkel, nehezen is barátkozok. Ezért főként iskolából (általánosból és gimiből egyaránt) vannak barátaim, onnan is főként a "nagy dumások" (extrovertáltak), akik mindenkivel szót értenek.
2021. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iskola
2021. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!