Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélő partnereket keresek!? 18L

Almavirágenyém kérdése:

Beszélő partnereket keresek!? 18L

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak a szociális készségeim. Egy olyan barátom sincs akik felé én nyitottam volna. Ezen szeretnék javítani. Szóval ha úgy érzed szívesen beszélgetnél valakivel vagy neked is ilyen problémád van akkor írj privátot.


(még ezt a kérdést kitenni is szorongással tölt el :)


2021. febr. 27. 23:25
 1/8 anonim válasza:
Nekem meg a beszédkészségem. Nem tudom így miben tudnék neked segíteni, de ha gondolod, beszélgethetünk.
2021. febr. 27. 23:33
 2/8 anonim válasza:
Beszélek.
2021. febr. 27. 23:34
 3/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz
2021. febr. 27. 23:48
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem írhatsz!

2021. febr. 27. 23:49
 5/8 anonim válasza:

Én elég nyitott vagyok, de voltam én is szorongó és nehezen beilleszkedő, ritkán még előjön, mert úgy nőttem fel, de többnyire sikerült leküzdenem.

Nem írok, mert, tekintve hogy lány vagy, már valószínűleg eleged van a privátokból, én pedig nem akarok hozzáadódni a negatívumokhoz. :D Ha nincs még eleged az oldalból, akkor írj nyugodtan, hátha tudok segíteni, hogy te is leküzdd a szorongásod. ^^

21/F

2021. febr. 28. 04:16
 6/8 anonim válasza:
Az mit jelent hogy nagyon rosszak a szoc. készségeid?
2021. febr. 28. 08:08
 7/8 anonim válasza:
Írtam. 49 éves nő vagyok, nem a begyepesett fajta. Előítéleteid vannak. Arról meg nem tehetek.
2021. febr. 28. 08:11
 8/8 anonim válasza:
Ha van valami amiről egy idősebb férfival beszélgetnél, akkor szívesen.
2021. febr. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!