Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hétvégi kerékpározásra keresek...

Hétvégi kerékpározásra keresek partnereket! Lenne valakinek rá igénye? 23L

Figyelt kérdés
Nemrég vettem meg az országúti biciklimet, de nem igazán jó egyedül eljárkálni, így hát szívesen csatlakoznék vagy eljárnék hétvégenként, esetleg hétköznap délutánonként valakivel/kikkel bringázni/szórakozni! Ha lehet 20-30 közöttiekkel.

2016. máj. 21. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Kerékpártúra közben spontán is összegyűlnek a kerékpáros turisták, számtalanszor tapasztaltam. Volt úgy hogy spontán verseny alakult ki több kilométeren át, szavak nélkül testbeszéddel közölve ezt egymással. Írd le melyik megyében keresel társakat akkor előbb összegyűlnek. Vagy lehetséges útvonalakat.
2016. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen utakon szoktam kerékpározni a Bakonyban:

[link]

Ez épp Pénzesgyőr és Bakonybél közti szakasz, de rengeteg földúton is járok, például lakhatásra alkalmas tanyákat keresek. Imádom a Bakonyt!

Valamint nyaranta Bécsbe szoktam kitekerni Győrből a Duna menti kerékpárúton. De jó lenne tovább is tekerni, legalább a királyszakasznak nevezett Melk városig.

2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, Budapest előnyben :)
2016. máj. 22. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:

A facebookon nézz be a "Túrakerékpározás /Mountainbiking" zárt körű társaságba. Jelzed a felvételi kérelmed és beengednek. Vannak outisok és montisok is. Ott szerveznek túrákat, de akár magad is feldobhatod, hogy mikor merre mennél és társakat keresel hozzá. Esetleg csatlakozhatsz más által szervezett túrához is.


Van még olyan is, hogy "Kerékpár őrültek klubja".

Ott is sok bringás dologról lehet beszélgetni és lehet cangás haverokat szerezni.

2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. máj. 24. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
simán. szólj!
2016. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen lett az első outid?
2016. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2016. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy fixie lett végül, erre futotta, de rájöttem, hogy egy darabig ez is bőven megteszi :)
2016. máj. 25. 20:49
 10/10 anonim válasza:

Én is most vettem egy országútit, csak mivel én pesten is új vagyok, gőzöm sincs, hogy merre lehetne itt tekerni, úgy hogy ne csapjanak el az autók :)

Szóval nekem jól jönne a társaság, bár kicsit teljesítményorientált vagyok, és én inkább fél 5 előtt tudnék tekerni :)

2016. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!