Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találkoznál valakivel egy...

Találkoznál valakivel egy ölelésért?

Figyelt kérdés
Ha igen, azért mert szivesen adnád, szereted ha örömet okozhatsz, vagy inkább jólesne kapni, mert sokat dobna az érzelmi helyzeteden?
2021. márc. 6. 16:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Csak azert hogy egy random ember megöleljen mert csak úgy, az nem sokat dobna rajtam érzelmileg. Az már inkabb ha a másikon tényleg azt érezném hogy ez neki kell és jól esik. Kivéve ha férfi, az mindenhogy kellemetlen lenne 😳
2021. márc. 6. 16:07
 2/14 anonim válasza:
nem
2021. márc. 6. 16:08
 3/14 anonim válasza:
Simán. Persze ha mélyebb a kapcsolatom az illetővel.
2021. márc. 6. 16:10
 4/14 anonim válasza:
Ha cuki a lány, akkor simán. És mindkét okból kifolyólag.
2021. márc. 6. 16:14
 5/14 anonim válasza:

Nem. Tudom hogy a mai világban ez nagyon nem menő, mikor egyesek a szexet is olyan lazán kezelik mint egy kézfogást, de nekem már az ölelés is intim dolog. Ha a párom ölelget, vagy összebújunk, azt imádom, de én nem vagyok annyira nyitott hogy egy random idegent a személyes terembe engedjek.

Azt sem szeretem ha pl buszon tömeg van és hozzámérnek idegenek. Kell egy 40-50 centi távolság minimum. A közelséghez pedig kapcsolódó érzelmekre van szükségem.

2021. márc. 6. 16:14
 6/14 anonim válasza:
Azthiszem, mindkettő.
2021. márc. 6. 16:24
 7/14 anonim válasza:
Osztom az 5-ös válaszoló véleményét, én is ugyanúgy gondolom, mint ő.
2021. márc. 6. 16:33
 8/14 anonim válasza:
Mindkettő dolog miatt igen
2021. márc. 6. 17:46
 9/14 anonim válasza:

Egy random embert megölelni nem utaznék több órát. Ha mondjuk látnék egy ilyen freehug/needhug kezdeményezést, az más.


Illetve, van egyetlen személy, akivel konkrétan nem is vagyunk együtt, mégis, ha azt mondaná, hogy szüksége van egy ölelésre (tőlem) vagy szeretne megölelni, akkor az éjszaka közepén is elindulnék.


Tudom, biztos hülyének néztek ezért, de ez van. 🤷🏻‍♂️

2021. márc. 6. 17:47
 10/14 anonim válasza:
Elsőre furcsa lenne, de miért ne? Persze csak lányokkal :) 30/F
2021. márc. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!