Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoznátok olyan valakivel,...

Találkoznátok olyan valakivel, aki az első benyomások alapján nem túl szimpatikus?

Figyelt kérdés

Pár levelet váltottunk. Az írása tele van helyesírási hibával. Nem elütés, vagy olyan "hiba" amit netán nem veszünk észre véletlen..

Beszéltünk telefonon, egyáltalán nem szimpatikus a hangja, nem áll a helyzet magaslatán, hebegett habogott, nem tudta mit mondjon. Nekem ezek alapján így nem férfias.


2014. máj. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

kép alapján mennyire jön be? ha fejre elmegy, akkor egy randi erejéig meg lehet próbálni, bár az írás is sokban jellemzi az embert..

szóval egy esélyt adhatsz neki, de csináld valahogy úgy, hogy "találkozzunk 2-kor, de nekem 4kor mennem kell ide és ide" és akkor ha nagyon kínos, akkor nem kell sokat együtt lenni vele:D

2014. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy találkozás még beleférne, az még ugyse jelent semmit, kicsit beszélgettek, persze forgalmas-nyilvános helyen. Azt utána még mindig eldöntheted hogyan tovább, ha nagyon nem jönne be, akkor mondhatod hogy majd irtok egymásnak..
2014. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Mondjuk nekem nincs türelmem a netes randikhoz, meg míg megismerni a másikat, aztán mégse olyan...csalódás...
2014. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, mert visszataszítónak tartanám. És szólna az a bizonyos vészcsengő...
2014. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok dönteni.. a mérleg nyelve a nem felé hajlik....
2014. jún. 1. 07:30
 6/6 anonim ***** válasza:
ha már úgyis rögtön tudod, hogy nem szimpatikus, akkor minek akarod magadra erőltetni?
2014. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!