Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni szeretnék, valaki?...

Beszélgetni szeretnék, valaki? (MBTI, pszichológia, élet)

Figyelt kérdés

Azért írtam azokat a kulcsszavakat a címbe, hogy aki ilyenekben jártas, az inkább rákattintson, és ne csak egy sima üres beszélgetést képzeljen el, mint amik itt előfordulnak. :)


Mindegy miről beszélünk, csak szóljon rólunk, nekem akárhogy jó, de legyen megtöltve gondolatokkal. És úgy, hogy egy nap legalább több üzenetváltás is történik, aktívan. Én is kiveszem a részem belőle, természetesen, remélem van itt olyan, aki szintén akar normális társaságot.


21 éves fiú vagyok, ha számít.

Hogy elkezdődjön a beszélgetés, írj rám...



2021. márc. 11. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok, és beszélgetni akarok fiúkkal.
Lány vagyok, és beszélgetni akarok lányokkal.
Fiú vagyok, és beszélgetni akarok fiúkkal.
Fiú vagyok, és beszélgetni akarok lányokkal.
A nemem nem számít, és bárkivel beszélgetek.
Szeretnék beszélgetni, csak szociálisan elég béna vagyok, és félek is.
15 szavazat
 1/10 anonim válasza:
Írjál!
2021. márc. 11. 23:39
 2/10 anonim válasza:
Sztem a "beszélgetés" mikor pl. Irl vagy telefonon hangokat adunk ki a szánkon. Az üzengetés az, amit egy bot is tud.
2021. márc. 14. 00:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, hogy nevezed. Ha akarod a kéket hívhatod zöldnek is, te dolgod, hogy azonosítod a dolgokat.
2021. márc. 14. 17:58
 4/10 anonim válasza:
Nekem nem irt a kerdezo! :O
2021. márc. 14. 17:59
 5/10 anonim válasza:
Kiadta a parancsot, neked kell írnod. Szerinte akkor elkezdődik a beszélgetés.
2021. márc. 14. 19:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki bizony.
2021. márc. 14. 19:29
 7/10 anonim válasza:
Szia engem nagyon érdekel a pszichológia, a filozófia és persze az MBTI is. Írj ha még aktuális, szívesen beszélgetnék ilyen témákban.
2021. márc. 19. 16:18
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok! Hogy lehet ilyen szavazást indítani? Vagy hanyas színtűnek kell lenni ahhoz, hogy lehessen ilyet csinálni? Nagyon megköszönném válaszaitokat.
2021. márc. 26. 20:59
 9/10 anonim válasza:
A kérdés kiírásnál van erre lehetőség
2021. márc. 26. 21:27
 10/10 anonim válasza:
Nekem is írhat bárki, pszichológiai betegségek, mentális témák, MBTI, kognitív funkciók, enneagram, bármiről szívesen beszélgetek ^^
2021. jún. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!