Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 23/F nyitott házasságban,...

23/F nyitott házasságban, valaki szeretne beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ha csak beszélgetni akarsz mért fontos, hogy nyitott házasságban vagy?
2021. márc. 19. 01:07
 2/22 anonim válasza:

Na beszéljünk!

Hogyan bírod ki, hogy a párod más töcskölheti?

Ugyanez fordítva?


Minek neked/nektek egyáltalán kapcsolat?

Főz, mos, takarít te meg viszed haza a pénzt?

Vagy mi lehet az a defekt ami miatt ti még együtt vagytok?

2021. márc. 19. 01:07
 3/22 anonim válasza:

Habár most nézem!

23 éves és már házságban… :D

Ez vagy egy jó trollkodás vagy egy barnább család!

2021. márc. 19. 01:09
 4/22 A kérdező kommentje:
Se cigány nem vagyok, se troll, simán össze illünk ezért megházasodtunk és szeretjük egymást, az hogy a testi vonzalmat nem kötjük ezzel össze és élvezzük az életet, az nem azt jelenti, hogy nem házasodhatunk össze.
2021. márc. 19. 01:11
 5/22 anonim válasza:

De ha majd lesz baba és válás a gyerektartást azt ilyenkor neked kell fizetni majd vagy valamelyik kannak vagy esteleg mindenkinek?

Mert az nem is rossz ha eloszlik a pénz!

2021. márc. 19. 01:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy a védelem fontos, nem tudom hogy te bárkibe beleélvezel-e akit csak úgy felkapsz, ezért a baba esélyét kizárjuk amíg nem akarjuk és érezzük hogy illendő.
2021. márc. 19. 01:15
 7/22 anonim válasza:

Hát igen, de az ördög soha nem alszik!

A nemibetegségektől egy ilyen kapcsolatban nem féltek jobban?

Értem hogy erre is a védekezés a legjobb a válasz, de lehet ez egy herpesz is mondjuk!

Ha ott feküdne melletted olyan szájjal vagy lentebb, hogy nem látszanak a körvonalai a herpesztől te ugyanúgy megpuszilod?

2021. márc. 19. 01:19
 8/22 A kérdező kommentje:

A nyilt kapcsolat nem azt jelenti hogy minden személyt megdugunk akit látunk ugye tudod? Se nem vagyunk egy betegséget hordozó külön faj. Nem tudom megérteni mit gondolsz?

Ugyanúgy olyannal fekszünk le akivel alapból lefeküdnénk mert érdekel, nem váltunk hirtelen arra hogy csöveseket kefélünk.

2021. márc. 19. 01:22
 9/22 anonim válasza:

Én semmire, csak beszélgetünk!

Nem ezt szeretted volna?


Szerinted csak a csövesek lehetnek betegek?

Visszatérve a gyerekre!

Ha terhes lesz a párod és még aktívan lehet csinálni akkor milyen érzés lesz az, hogy a gyereked majd egy másik ember pendrive-ja fogja ütögetni?


Mert értem én, hogy akkor azt mondanád neki, hogy ne…

De ha a pasim 2 éppen hívni fogja és kanos nagyon és ő is igényli akkor fogják csinálni!

2021. márc. 19. 01:26
 10/22 anonim válasza:

Vannak nálatok komoly megbeszélések?

Most akkor milyen státusz vagy nála?

Férje vagy?

Miben másabb ez mintha csak a lakótársad akivel néha van digi-dugi meg beszélgettek?


Vajon van olyan, hogy úgy jön haza, hogy úgy csókol, hogy valaki a szájába élvezett?

Nem érzed magad olyankor melegnek? Vagy ez más dolog?

Érzed olyankor a száján más pénisz szagát? Spermáját?


Komolyan érdekelnek ezek! :)

2021. márc. 19. 01:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!