Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem tudom hogy más is van e...

Nem tudom hogy más is van e így vele,de egy 8 éve már nincsenek barátaim.Nem mentek jól a dolgok és így szépen lassan elmaradoztak. Már egy ideje próbálokztam (covid előtt) még sem sikerült baráti tárasaágot találni. (30/f) van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
ti is voltatok már így?

2021. márc. 21. 20:09
 1/8 anonim válasza:
Munkahelyen sincsenek?
2021. márc. 21. 20:19
 2/8 anonim válasza:

Megértelek kérdező. Nekem egyetlen egy maradt, akivel tartom a kapcsolatot, de elköltözött messzire, szóval gyakorlatilag nincs kivel kimozdulni néha.

Munkában vannak kollégák, akikkel nagyon jól kijövünk, de nem egy mély barátságról van szó.

2021. márc. 21. 20:26
 3/8 anonim válasza:
Melyik megyében élsz?
2021. márc. 21. 22:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskunban
2021. márc. 21. 22:46
 5/8 anonim válasza:
Az sajnos messze van de kitartás.
2021. márc. 21. 22:51
 6/8 anonim válasza:
Középsuliban lettek először barátaim. Aztán suli végén ment mindenki a maga dolgára. Ennek már 7 éve. Mai napig beszélünk, de nagyon ritkán. És annál ritkábban találkozunk, hisz Pestre költöztek. Szval ja megértem a helyzetedet én is. Nincs 1 ember se, akivel mélyebb dolgokról tudnék beszélni vagy akivel találkozhatnék is.
2021. márc. 21. 22:54
 7/8 anonim válasza:
Nekem sincs egy se, nem is volt soha
2021. márc. 22. 08:56
 8/8 anonim válasza:
Hasonló szituáció van nálam is. Érettségi után nem sokkal már alig lehetett tartani velük a kapcsolatot. Ugye ez a tipikus "ha én nem írok, ők nem írnak" helyzet van.
2021. ápr. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!