Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Érdekelne valakit egy discord...

Rikkmanus kérdése:

Érdekelne valakit egy discord vitacsoport?

Figyelt kérdés

Úgymondván a magyar online-tér eléggé hiányt szenved olyan vitakörökben, ahol politikai, vallási, közéleti, és ezek kivesézését célozta diskurzusokat lehetne létesíteni.

Így arra gondoltam, lehetne egy efféle discord szervert létrehozni, de mivel annyira nem vagyok jártas a témában, felmérném, létezik-e erre egyáltalán bárminemű igény.



2021. márc. 29. 13:37
1 2
 11/16 anonim válasza:

#10 az hogy a te körödben nincs normális vitakultúra nem azt jelenti hogy nincsenek normális emberek akik tudnak vitázni (nem vitatkozni)


Amúgy engem is érdekelne egy ilyen csoport

2021. márc. 29. 22:22
 12/16 anonim válasza:
#11: Nem csak az én körömben nincsenek, csak nézz szét magad körül. Vajon hány ember állja meg anyázás nélkül, ha szóba kerül a politika vagy a vallás? Még egy tudományos konferencia vagy egy folyóiratbeli vita is el tud durvulni egymás krvaanyázásáig, akkor mit szóljunk egy "mezei" vitacsoporthoz? De felőlem azt csináltok, amit akartok, én mindenesetre nem hiszek abban, hogy ennek túl sok jövője lenne, ismerve a magyar mentalitást.
2021. márc. 29. 22:29
 13/16 anonim válasza:
Ez nem mentalitás, hanem értelmi szint kérdése, és igen, van egy csomó ember körülöttem is akik nem tudnak vitázni, de ismerek nagyon sok olyat is akibel nagyon jól el lehet beszélgetni ilyen dolgokról.
2021. márc. 30. 07:59
 14/16 anonim válasza:
Még azt azért hozzátenném hogy ha tényleg bekerülne egy ilyen szinten lévő ember a vitacsoportba, és az moderálva van (na nem úgy mint pl a közösségi oldalak, hogy a neki nem tetsző veleményt irtja) akkor kidobják és kész, nincs vele több probléma. Persze ez feltételezi hogy a modok normálisak, és nem a kųrvaanyázós csoportba tartoznak, de optimista vagyok 😄
2021. márc. 30. 08:01
 15/16 anonim válasza:
Érdekelne de nagyon komoly szűrés és aktív moderálás kéne FOLYAMATOSAN! Különben troll gyűjtő lenne csak.
2021. ápr. 12. 15:17
 16/16 anonim válasza:
Engem érdekelne. Ha csinálsz egy szervert, akkor szívesen fogadnék egy meghívót.
2021. jún. 6. 21:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!