Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Érdekelne valakit egy discord...

Rikkmanus kérdése:

Érdekelne valakit egy discord vitacsoport?

Figyelt kérdés

Úgymondván a magyar online-tér eléggé hiányt szenved olyan vitakörökben, ahol politikai, vallási, közéleti, és ezek kivesézését célozta diskurzusokat lehetne létesíteni.

Így arra gondoltam, lehetne egy efféle discord szervert létrehozni, de mivel annyira nem vagyok jártas a témában, felmérném, létezik-e erre egyáltalán bárminemű igény.



2021. márc. 29. 13:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
engem nem kulonosebben erdekelne.
2021. márc. 29. 13:47
 2/16 anonim válasza:
És ez a diszkórd miben tud többet mint a reddit, mert ott vannak ilyen közösségek.
2021. márc. 29. 14:07
 3/16 anonim válasza:
Redditre ne menj, az ottani emberek viselkedéséről teljesen lesüt az, hogy olyanok, mintha ők szarták volna a spanyolviaszt...
2021. márc. 29. 14:10
 4/16 anonim válasza:
Így is éppen eleget veszekednek az emberek ilyen témákon (lásd ezt az oldalt is), szerintem felesleges lenne még egy olyan közösséget létrehozni, ahol megint csak egymás torkának ugranának az emberek. Egyrészt az érdemi vita nem igazán megy, másrészt ezek olyan témák, amelyekben úgyis mindenki csak a maga igazát fújná. Ha valaki vallásos, akkor az ő elképzelését terjesztené, netán prédikálni akarna, ha nem vallásos, akkor meg jó eséllyel ő mondaná el mindenfélének a másikat. Vagy ha valaki kormánypárti, akkor szerinte csak a kormánypárt mond igazat, ha meg ellenzéki, akkor semmi sem lenne jó neki, amit a kormány csinál.
2021. márc. 29. 14:16
 5/16 anonim válasza:
biztos kell még egy hely, ahol vitatkozhatok hülyékkel kedvemre :D
2021. márc. 29. 14:33
 6/16 anonim válasza:
Jah a redditen nagyon beképzelt egoista emberek vannak
2021. márc. 29. 14:45
 7/16 anonim válasza:
Ez a oldal pont olyan, mint amit akarsz discordon létrehozni. Menj be a politika témába ott vitázhatsz.
2021. márc. 29. 15:39
 8/16 A kérdező kommentje:
A hangsúly a magyar nyelven van és a vitán, nem a veszekedésen. Moderált eseményekre gondoltam, kicsit nagyobb színvonallal, mint az átlagos csoportokban. Redditen, tudtommal nincs lehetőség hangkommunikációra, ráadásul az általános hozzáállás sem a leghívogatóbb. Bár itt sem. Köszi a visszajelzéseket!
2021. márc. 29. 15:57
 9/16 anonim válasza:
Engem kifejezetten érdekelne
2021. márc. 29. 17:44
 10/16 anonim válasza:
#8: Ha moderált lenne, akkor gyakorlatilag elhalna az ügy. Mégpedig azért, amit fentebb is írtam: egyszerűen nincs normális vitakultúránk, az emberek többsége csak azért van jelen hasonló közösségekben, hogy kötekedhessen, mocskolódhasson, levezethesse a feszültséget. Ha rá lennének kényszerítve arra, hogy észérvek segítségével valódi vitát folytassanak, 10-ből legalább 8 ember lelépne. Ráadásul a vallás vagy a politika pont olyan témák, amelyekben mindenki a maga "hitének" megfelelő szövegeket tolja. Ezekhez a kérdésekhez semmi köze sincs pl. a tudományosságnak, mindenki megrögzötten szajkózná az általa elhitt dolgokat.
2021. márc. 29. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!